Sandra Olšanová

Related to

Povinná maturita z matematiky? Expert důrazně promluvil

Už za dva roky by měli všichni studenti gymnázií a lyceí povinně maturovat z matematiky. Ministr školství Robert Plaga to chce ale změnit. Sněmovně navrhne, aby si studenti dál mohli volit, jestli chtějí maturovat z matematiky nebo z cizího jazyka.

Kolik Miloš Zeman utratí a jaký má plat? Na tohle jdou peníze státu

V roce 2020 má ze státního rozpočtu dostat kancelář prezidenta republiky více než 400 milionů korun. Na správu Pražského hradu a lánského zámku by měla jít polovina. Na platy zaměstnanců poputuje 70 milionů korun.

V 80. letech vytvořili Sověti skutečné zařízení ke "zničení světa“. Rusové ho stále mají

Kdo viděl doktora Strangelove, určitě rozumí obecnému nápadu „zbraně soudného dne,“ jinýmy slovy - pokud nás zničíte, zničíme my vás. Jedná se o koncept automatického systému, který zaručuje jadernou odvetu. Není to však jen koncept. Takové zaříze...

Drama v Opavě: Opilé matce vypadlo dítě z kočárku. Nechala ho na zemi a odešla

V Opavě upadla na zem opilá matka a přitom převrhla kočárek s pětiměsíční dcerou. Dítě z kočárku vypadlo, žena ho tam ale nechala ležet a odešla bez něj domů. O holčičku se postarali kolemjdoucí. Matce naměřili přes čtyři promile alkoholu.

Jablka výrazně podraží. Více zaplatíte hlavně za ta česká

Za jablka si letos podle všeho připlatíme. Hlavním důvodem zdražení je letošní nižší úroda. Ovocnářská unie tvrdí, že jejich cena může stoupnout o 5 až 6 korun za kilogram. Jablek je méně kvůli jarním mrazům.

"Není Babiše kromě Babiše a Bureš je jeho Prorok." Známý diplomat se pořádně naštval

Turkolog, diplomat a první velvyslanec České republiky v Turecku Tomáš Laně se na svém blogu nevybíravě pustil do premiéra Andreje Babiše (ANO) a jeho minulosti. Poukazuje také na to, že právě šéf české vlády pomohl do čela Evropské komise Ursule ...

Exotická klíšťata přenášejí nebezpečnou nemoc. Problémy hrozí na desítkách míst v Česku

Před rokem o existenci pijáka lužního věděli jen odborníci. Tento vzácný druh klíštěte může být pro psy smrtelný. Díky projektu Najdipijaka.cz se vědcům z Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně podařilo zmapovat desítky míst, kde se tento d...

Prezident Václav Klaus ml.? Kontroverzní poslanec promluvil o tom, co chystá

16.September » EuroZprávy.cz
Václav Klaus mladší má velké politické ambice. Netají se tím, že by se rád stal premiérem a dokonce nedávno žertoval i o dráze prezidenta. Teď prozradil, zda by skutečně mohl kandidovat.

Hrozivá smrt Nikol (†23): Mladá maminka se oběsila na sluchátkách

16.September » EuroZprávy.cz
Českou republikou otřásla koncem srpna sebevražda mladé maminky, která si vzala život šokujícím způsobem. Oběsila se na šňůrkách od sluchátek. Podle policie se na její smrti nikdo další nepodílel.

Ovčáček se pustil do Jakuba Jandy. Ten si to nenechal líbit a tohle mu napsal

16.September » EuroZprávy.cz
Mluvčí prezidenta České republiky Jiří Ovčáček na svém Facebooku okomentoval situaci kolem poškození pomníku maršála Koněva. Odvolal se mimo jiné na ředitele Bezpečnostního centra Evropské hodnoty Jakuba Jandu.

Wagnerová vystoupila v ČT. Vyzvala lidi, aby vyšli do ulic

16.September » EuroZprávy.cz
Okolnostmi zastavení trestního stíhání v kauze Čapí hnízdo se zabýval nedělní pořad ČT Otázky Václava Moravce. Na téma diskutovali předseda Vrchního soudu v Praze Jaroslav Bureš, prezident Unie státních zástupců Jan Lata a bývalá soudkyně Ústavníh...

Olej do ohně ekonomické krize? Obchodní válka může způsobit propad evropské ekonomiky

16.September » EuroZprávy.cz
Spojené státy a Čína rozpoutaly podle listu Financial Times obchodní válku, když americký prezident Donald Trump uvalil cla na téměř veškerý dovoz z Číny. Čína na to reagovala oslabením své měny na nejnižší hodnotu za posledních 10 let. Z toho dův...

Tato informační stránka o Sandra Olšanová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sandra Olšanová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes