15
new stories - click to show

Stefan Oster

Related to

Týden ve světě katolickýma očima - 28. 4. 2021

Server LifeSiteNews informuje o pozdvižení , které ve Francii způsobila odhalení , že arcidiecéze Tours poskytla finanční prostředky na stavbu tamní mešity . Peníze pocházely z příspěvků věřících na provoz diecéze. Příspěvek na stavbu mešity byl p...

U sousedů demonstroval i biskup

22.September » Českokrumlovský deník
Pasov - Hnutí Fridays-for-Future v pátek v Pasově mělo prominentního účastníka – také biskup Stefan Oster mašíroval vpředu, aby požadoval od politiků víc angažovanosti proti změně klimatu, napsala PNP.

Biskup Pasova varuje německou Církev před schizmatem a důsledky ztráty víry

22.June » Res Claritatis
Biskup Stefan Oster SBD varoval před dalším schizmatem v Církvi. Běhěm pátého výročí svého biskupského svěcení, 53-letý biskup Pasova v homilii představil aktuální stav Církve. Podle biskupa se Církev nachází v největší krizi od dob reformace.

Biskup Oster: Benedikt XVI. poukázal na jádro víry

6.May » cirkev.cz
“Text Benedikta XVI. vnímám jako výraz jeho angažovanosti, soucítění a spoluutrpení s církví,” řekl k eseji emeritního papeže na téma církve a skandálu sexuálního zneužívání německý biskup Stefan Oster SDB.

Tato informační stránka o Stefan Oster zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Stefan Oster" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes