15
new stories - click to show

John Oswald

Related to

Týden s hudbou

21.June » Opera PLUS
V Česku i v okolních zemích se postupně vrací koncertní život do svého normálu. Doufáme, že tento stav vydrží co nejdelší dobu a nebude nutné omezovat tolik chybějící kulturní život. Přinášíme Vám výběr toho, co se v České republice příští týden u...

Expozice nové hudby kloubí staré a nové

19.June » Full Moon Zine
Expozice nové hudby nabídne zvuky Kalkaty i výkřiky klavíristy. V projektu Plugged se představí eRikm, John Oswald a Ink Midget.

Dialogy starého a nového v Brně

18.June » HISVOICE
Festival Expozice nové hudby proběhne příští týden The post Dialogy starého a nového v Brně appeared first on HISvoice .

Současné ohlížení za minulostí: 33. Expozice nové hudby spojí...

Nové ve starém, staré v novém – v umělecké tvorbě i její interpretaci. To je podtitul 33. ročníku brněnské Expozice nové hudby, která začíná v pondělí...

Plugged: 5x2

17.June » Full Moon Zine
Dvě české a jednu světovou premiéru přinese páteční večer 33. ročníku Expozice nové hudby s názvem Plugged, na kterém vystoupí eRikm, John Oswald a Ink Midget.

Otomo Yoshihide: Dva póly téhož

14.January » HISVOICE
Podzimně-zimní otomovskou sérii končíme exkluzivním rozhovorem. The post Otomo Yoshihide: Dva póly téhož appeared first on HISvoice .

Tato informační stránka o John Oswald zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "John Oswald" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes