nových článků - klikněte pro zobrazení

Dominik Pech

B-tým se stal mistrem ČFL skupiny A

2.června » SK Slavia Praha
Redakce - Jedno kolo před koncem soutěže si slávistická rezerva zajistila, díky výhře 5:4 nad rezervou Budějovic, místo v play off o postup do druhé nejvyšší soutěže. O branky se postaral David Pech, Jan Trédl, Lukáš Vorlický a vlastním gólem hostuj…

PREVIEW: Ševčík a Houštecký před Plzní

13.května » SK Slavia Praha
Redakce - Čtyři dny po remíze v derby čeká slávisty předposlední domácí duel v sezoně. Do Edenu přijede třetí Plzeň. O duelu promluvil asistent Zdeněk Houštecký a záložník Petr Ševčík.

B-tým: Dvougólová remíza s Pískem

12.května » SK Slavia Praha
Redakce - Slávisté ve 26. kole ČFL skupiny A remizovali s Pískem 2:2. Premiérový gól v sešívaném zaznamenal Lukáš Vorlický. Prosadil se také Dominik Pech.

B-tým v dohrávce porazil Povltavskou

2.května » SK Slavia Praha
Redakce - Slávistický B-tým v dohrávce 19. kola porazil ve středu 1. května Povltavskou FA. Sešívaní svého soupeře porazili hladce 5:0. Prosadil se Daniel Toula, Vicotr Boluwatife Ogungbayi, Jan Trédl, Elmedin Rama a Dominik Pech.

B-tým porazil Motorlet Praha 3:0

28.dubna » SK Slavia Praha
Redakce - Slávistický B-tým v neděli 28. dubna sehrál 24. kolo ČFL. Na Xaverově vyzvali slávisté Motorlet. Sešívaní zvítězili 3:0, góly vstřelil David Pech, Elmedin Rama a Victor Boluwatife Ogungbyi.

Hráči na hostování: Mezi střelci Icha s Filou

25.dubna » SK Slavia Praha
Redakce - Jak se v uplynulém ligovém kole dařilo hráčům Slavie na hostování čtěte v našem pravidelném přehledu.

POSTUP! Slavisté U19 přehráli v Lisabonu Sporting CP

24.dubna » SK Slavia Praha
Redakce - Svěřenci Milana Titěry porazili ve čtvrtfinále domácí Sporting CP 1:0 gólem Dominika Pecha ze 14. minuty a postupují mezi nejlepší čtyřku.

B-tým: Sedmigólová výhra nad Robstavem

31.března » SK Slavia Praha
Redakce - Ve 20. kole ČFL sk. A se B-tým na Xaverově utkal s Robstavem. Slávistická rezerva zápas zvládla na výbornou a zvítězila vysoko 7:0. Po dlouhém zranění navíc poprvé nastoupil do hry David Pech, který navíc hned po pár minutách na hřišti vst…

B-tým: Vítězný vstup do jarní části

3.března » SK Slavia Praha
Redakce - V prvním jarním kole ČFL skupiny A se béčko Slavie na umělé trávě v Edenu utkalo s Admirou Praha. Slávisté zvítězili 3:0, dvakrát se trefil Boluwatife Ogungbayi, jednu trefu přidal Mikuláš Konečný.

Dominantní výkon a výhra B-týmu nad rezervou Norimberku

17.února » SK Slavia Praha
Redakce - Slávistický B-tým v sobotu 17. února porazil na Xaverově rezervu německého Norimberku 3:1. O gól se postaral v prvním poločase Jan Trédl z penalty, ve druhém pak skórovali Elmedin Rama a Dominik Pech.

B-tým: Těsná prohra s rezervou mnichovského Bayernu

11.února » SK Slavia Praha
Redakce - K dalšímu přípravnému utkání vycestoval B-tým za hranice Česka, v tréninkovém centru Bayernu Mnichov se utkal s rezervou německého velkoklubu.

U19 porazila Juventus. Třikrát se trefil Pikolon

30.listopadu » SK Slavia Praha
Redakce - Slávistický výběr do devatenácti let porazil ve skupinové fázi turnaje Al Abtal Juventus. Skóre otevřel Karel Belžík, hattrick přidal Samuel Pikolon.

Tato informační stránka o Dominik Pech zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Dominik Pech" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes