Jan Pechout

Related to

Ústí nový kruháč otevře už v pondělí. Usnadní jízdu Předlicemi

30.November » Ústecký deník
Přestavba „téčkové“ křižovatky v předlické Tovární ulici definitivně končí. Nový kruhový objezd zprovozní ústecký magistrát v pondělí. Stavba za přibližně 32 milionů korun si vyžádala úplnou uzavírku frekventované silnice.

Kurz šitý na míru pro mladé řidiče: Středoškoláci získají další znalosti, které je nedokáží naučit v autoškole

5.November » e-mostecko.cz
Most - Poukaz na účast v kurzu bezpečné jízdy FOR TEEN předali v pondělí vítězům soutěže v parkování automobilu na přesnost zástupci společnosti AUTODROM MOST. Soutěž byla součástí preventivní akce pro mladé řidiče Safety Road, kterou uspořádal Ús...

To stihnu! Mrtvých na přejezdech v Ústeckém kraji přibylo

28.October » Děčínský deník
Bezpečnější a hlavně viditelnější. Jako první v zemi nechala Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) nainstalovat nové závory osvětlené červenými LED diodami na přejezd ve Velkém Březně na Ústecku na trati Kolín - Děčín východ.

To stihnu! Mrtvých na přejezdech v Ústeckém kraji přibylo

24.October » Ústecký deník
Bezpečnější a hlavně viditelnější. Jako první v zemi nechala Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) nainstalovat nové závory osvětlené červenými LED diodami na přejezd ve Velkém Březně na Ústecku na trati Kolín - Děčín východ.

Mercedes rozstřelil auto s policistou: Náraz a tělo vyletělo ven!

15.October » Ahaonline.cz
Zajišťoval bezpečnost ostatních a sám skončil v kritickém stavu v nemocnici... Do auta s policistou, který v neděli večer na dálnici D1 odkláněl dopravu před hromadnou havárií, narazil rozjetý mercedes. Jeho kolega unikl zranění jen o vlásek.

Zvládání krizových situací si řidiči mohou vyzkoušet také za šera a v noci

1.October » e-litomerice
Most - Mostecký autodrom připravil pro řidiče novinku v nabídce kurzů bezpečné jízdy. Zvládání krizových situací na výcvikových plochách polygonu si nyní mohou vyzkoušet i v podmínkách snížené viditelnosti, tedy za šera i úplné tmy. Statistické úd...

Pozor na řízení za tmy. Riziko tragické nehody je v noci čtyřikrát větší, ukazují statistky

29.September » Český rozhlas
Denního světla je stále méně, z práce se tak velká část řidičů vrací až za tmy. Řidiči by pak při jízdě v noci měli být opatrnější. Podle Besipu je totiž v noci čtyři krát větší riziko, že dojde k tragické nehodě. V noci se loni podle policie stal...

Smutný účet srážky u Knínic: starší pár nepřežil střet s náklaďákem

19.September » Děčínský deník
Křižovatka na teplické jedničce si připsala další oběti. Osobní vůz nedal přednost nákladnímu. Následky byly tragické, seniorům nebylo pomoci.

Přechod smrti čekají úpravy. Nehodové místo u nemocnice bude bezpečnější

11.September » Ústecký deník
Přechod smrti v ulici Sociální péče u Masarykovy nemocnice dozná změn. Spolu s ním i silnice I/30, která tudy vede. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) totiž po letech dohadů s městem povolalo odborníky a ti vypracovali dvě varianty úprav. ŘSD přito...

Státu došla s důchodci trpělivost. Čas blahobytu skončil

9.September » EuroZprávy.cz
Páteční nehoda vlaku a kamionu v pražské Uhříněvsi si vyžádala několik zraněných, mohla ale skončit mnohem hůř. Také ale vytáhla na světlo téma, o kterém se příliš nehovoří, a sice senioři za volantem. To by už zanedlouho mohlo být minulostí.

Zbývá týden do začátku školy. Prvňáčky u přechodů a škol ohlídají policisté

26.August » Mostecký deník
Přípravy ve školách vrcholí. Kvůli zajištění bezpečnosti na silnicích děti dostanou reflexní batůžky.

Tato informační stránka o Jan Pechout zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Pechout" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes