Markéta Pekařová

Related to

Zvýšení rodičovské bylo schváleno vládou: O tolik si rodiče polepší!

20.May » eXtra.cz
Vláda dnes schválila návrh zvýšení rodičovského příspěvku, který vzroste o 80 tisíc korun. Od ledna ji získají rodiče novorozenců i dětí do čtyř let, jež budou zrovna příspěvek pobírat. Návrh musí být ještě projednán Parlamentem.

Dohra útoku na Feriho: Ozval se Klaus mladší i Ovčáček. A Kalousek se pořádně naštval

22.April » EuroZprávy.cz
Útok dvou mužů na poslance TOP 09 Dominika Feriho vyvolal ostré reakce ze strany politiků. Většina z nich jej tvrdě odsoudila. Ozval se i Václav Klaus mladší nebo Jiří Ovčáček.

Do sporu o rodičovskou vstupují lidovci. Mají ji dostat i prarodiče

14.April » Kurzy.cz
Vláda už několik týdnů marně řeší spor o rodičovské příspěvky. Do diskuse teď vstupují také lidovci. Na příspěvek by podle nich měli mít nárok i prarodiče nad padesát let, kteří k výchově vnoučete výrazně přispívají.

Čeští politici odsoudili teroristický útok na Novém Zélandu

15.March » Rádio Praha
Premiér Andrej Babiš (ANO) a ministr zahraničí Tomáš Petříček (ČSSD)odsoudili teroristický útok ve dvou mešitách na Novém Zélandu. Vyjádřili soustrast pozůstalým i všem občanům Nového Zélandu. Podobně se vyjádřili i další politici, například předs...

Česko je energeticky suverénní. I když…

28.February » iUHLI.cz
Další díl našeho seriálu rozhovorů na téma budoucnost využívání uhlí v Česku je poněkud netradiční. Dáváme totiž společný prostor názorům poslankyň a poslanců z Hospodářského výboru a Výboru pro životní prostředí.

My jsme lídrem, oznámila v rozhlase Markéta Pekarová z TOP 09

11.February » ParlamentniListy.cz
Do křesla pro hosta pondělních Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byla pozvána první místopředsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, která mimo jiné prozradila, s kým si umí představit spolupráci. U ODS zvedla varovný prst. Tato strana ...
Roman Sklenák - politik za ČSSD
Jan Bartošek - Politik za KDU-ČSL

Tato informační stránka o Markéta Pekařová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Markéta Pekařová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes