15
new stories - click to show

Simona Peková

Related to

Hodnocení uživatelů: Doma u Hitlerů aneb Historky z Hitlerovic kuchyně (HaDivadlo) - 70 % [Studený Čumáček]

2.January » i-divadlo.cz
75% záznam Černá mohutně absurdní groteska. Adolf/P. Jeništa (dokonale odkoukaná a provedená typická gesta a mimika) a Eva/J. Plodková jsou skvěle neladícím párem. Simona Peková/Magda se ukazuje být zdatnou drbnou a pánové Göring, Goebels a Himmle...

Miloslav Švandrlík: Tajemství hřbitova

26.September » ČRo 2 - Praha
Můžou se nebožtíci ztratit a zmizet? Dvojice detektivů je jim na stopě. Povídku z dílny populárního sposovatele poslouchejte do soboty 3. října 2020.

Hodnocení uživatelů: Doma u Hitlerů aneb Historky z Hitlerovic kuchyně (HaDivadlo) - 80 % [R.JELEN.21]

10.July » i-divadlo.cz
Ze záznamu ještě s Janou Plodkovou, ale je to radost a pevně věřím, že na této hře nelze ani při jiném obsazení nic zkazit,nebo v to aspoň doufám.

Marit Tusvik: Plíseň

7.June » ČRo
Norská hořkosladká komedie o dvou svérázných důchodkyních na zájezdě v Moskvě. Hrají Simona Peková a Zuzana Kronerová. Poslouchejte do neděle 14. června 2020.

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 529)

15.February » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Kdo za to může? Stvořitel, příroda nebo člověk? aneb Mudrování nad inscenací HaDivadla Naši - Studie rozhovoru o klimatické krizi.

Změna v repertoáru: Prezidentky (HaDivadlo)

8.July » i-divadlo.cz
Premiéra inscenace, plánovaná na červen, byla z důvodu onemocnění v souboru přesunuta na září. Místo Simony Pekové roli nazkouší Monika Maláčová.

Maryša

4.July » Informuji.cz
„Od obětavé tvrdohlavosti k tvrdohlavé oběti.“ Klasika české... | Brno - (2019-10-03 19:30:00 - 2019-10-03 00:00:00)

Maloměsto ovládl šepot a otcovy výkřiky

1.June » Divá báze
Osmého večera uvedla Divadelní Flora v Moravském divadle inscenaci Maloměšťáci brněnské scény HaDivadlo v režii Ivana Buraje. Jak uvedl sám režisér, inscenace se držela dramatu Maxima Gorkého asi na 60 %, zbytek si režisér s dramaturgem Matějem Ny...

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 430)

31.March » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Režisérův rukopis mě uhranul. Ošklivost bídy člověka vykreslil dokonale. Aneb Mudrování nad Woyzeckem z HaDivadla.

Poslechni si napínavou hru Dobrodružství ve starém domě

8.January » Radio Junior
Kdesi v jednom městě stojí polorozpadlý dům, který se má bourat. Jeho neobvyklí obyvatelé jej ale odmítají opustit. Jak to dopadne?

RECENZE: Maloměšťáci v Brně. Je v nás cosi sobeckého a egoistického

5.January » Lidovky.cz
Nastudování Gorkého Maloměšťáků v režii Ivana Buraje se v brněnském HaDivadle stalo první premiérou sezony, jejíž dramaturgie se věnuje lidské práci a jejímu současnému významu. Další články k tématu: RECENZE: Beautiful Boy. Krystalický příběh rod...

Tato informační stránka o Simona Peková zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Simona Peková" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes