15
new stories - click to show

Josef Petrů

Related to

Vánoce jsou za dveřmi, máte už svůj rally dárek?

7.December » eWRC.cz
Se souhlasem FIA ERC i přes velmi krátkou letošní sezónu pro Vás připravil fotograf Josef Petrů opět nástěnný kalendář ERC 2020.

Kalendář ERC 2021

11.November » eWRC.cz
Se souhlasem FIA ERC i přes velmi krátkou letošní sezónu pro Vás připravil fotograf Josef Petrů opět nástěnný kalendář ERC 2020.

Sestra Jiřího Korna a bývalá dětská hvězda Yvetta Kornová: Odkryla pleš!

30.August » Blesk.cz
Kvůli nezřízenému způsobu života v podobě drog a alkoholu jí slezly vlasy a v obličeji sešla tak, že vypadá o dvacet let starší. Yvetta Kornová (58) přesto dokázala nastartovat nový život. Osobní i pracovní.

Kalendář ERC 2020

16.December » eWRC.cz
Pokud chcete krásný rally dárek pod stromeček, objednávejte co nejdříve, s ohledem na dodací termíny a omezené množství!

Soutěž Zlaté oko o nejlepší motoristickou fotografii je spuštěna

15.December » e-sportfoto.cz
Pořadatel ankety Zlatý volant vyhlásil 15. ročník fotografické soutěže ZLATÉ OKO pro nejlepší motoristickou fotografii roku 2019. Profesionální i amatérští fotografové mohou přihlašovat své letošní nejpovedenější snímky na webu www.zlateoko.cz. Do...

Kalendář ERC 2020

20.November » eWRC.cz
Se souhlasem FIA ERC pro Vás připravili fotografové Josef Petrů a Zdeněk Žilinský po roce opět nástěnný kalendář ERC 2020.

Nejtvrdší hasič je z Náchoda

24.June » Náchod
SOUTĚŽ DOBROVOLNÝCH HASIČŮ z Královéhradeckého kraje v disciplínách TFA se uskutečnila 23. června 2019 v Žernově. První místo obsadil pan Bc. Josef Petrů a třetí místo pan Filip Kondáš, oba jsou členy Jednotky sboru dobrovolných hasičů Náchod.

Cais po úspěšné evropské premiéře: Byl to Jurský park

26.March » iDNES.cz
Z trojlístku českých mladíků startujících pod hlavičkou Autoklubu České republiky si uprostřed Atlantiku vedl nejlépe. Nadějný pilot z Fryštáku Erik Cais dojel při své evropské premiéře na Azorské rallye pátý v kategorii ERC3 Junior. Další články ...
Jozef Regec - Politik - ČSSD

Tato informační stránka o Josef Petrů zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Josef Petrů" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes