15
new stories - click to show

Zdeněk Žilinský

Related to

Monza, Imola, Mugello. Kouřil poznává tratě pro formuli 1

9.June » iDNES.cz
Monza, Imola a Mugello, k tomu Misano a Vallelunga. Na slavných italských okruzích, na kterých pravidelně závodí monoposty formule 1, nebo na nich aspoň testují, stráví letošní rok nadějný jezdec Dušan Kouřil mladší. Osmnáctiletý pilot z Tlumačova p…

Útok v poslední zatáčce. Jak Kouřil mladší uspěl na Slovakiaringu

26.August » iDNES.cz
Vydařený útok v poslední zatáčce před cílovou rovinkou přinesl stříbrnou příčku. Talentovaný okruhový jezdec Dušan Kouřil mladší z Tlumačova potvrdil, že okruh Slovakiaring ležící poblíž Dunajské Stredy mu dokonale sedí.

Závodník Cais začíná své letošní evropské tažení poblíž Říma

24.July » iDNES.cz
V úmorném vedru, kdy teploty vysoko překračují třicetistupňovou hranici, začíná mistrovství Evropy v automobilových soutěžích. Seriál, který se letos obejde bez na příští rok přesunuté Barum Czech Rally Zlín, dnes otevře italská Rally di Roma Capita…

Kalendář ERC 2020

20.November » eWRC.cz
Se souhlasem FIA ERC pro Vás připravili fotografové Josef Petrů a Zdeněk Žilinský po roce opět nástěnný kalendář ERC 2020.
Marek Černošek - Český hokejista

Tato informační stránka o Zdeněk Žilinský zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Zdeněk Žilinský" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes