Martin Tureček

Related to

Sobotní Vsetín pro posádku Jakeš Machů.

27.October » Motormix
Rallye Vsetín 2019 je minulostí. Nejlépe závod zvládla posádka Miroslav Jakeš / Petr Machů . Jenom sekund za nimi dojeli Jaromír Tarabus a Daniel Trunkát a další dvě sekundy navíc ztráceli Roman Odložilík a Martin Tureček.

Sobotní Vsetín pro posádku Jakeš Miroslav Machů Petr.

27.October » Motormix
Rallye Vsetín 2019 je minulostí. Nejlépe závod zvládla posádka Jakeš Miroslav / Machů Petr . Jenom sekund za nimi dojeli Tarabus Jaromír a Trunkát Daniel a další dvě sekundy navíc ztráceli Odložilík R.oman a Tureček Martin.

WrapStyle posouvá design do světa virtuální reality

10.June » Zlin.cz
ZLÍNSKÝ KRAJ - Společnost WrapStyle je známá především svými polepy dopravních prostředků, ochranou laku a grafickým designem. V poslední době se firma intenzivně zaměřuje i na vývoj softwarových aplikací pro virtuální realitu. Kreativní prostor, ...

Rekordní nadílka Rally Ice Tour pomůže hendikepovaným!

15.February » eWRC.cz
Součástí programu byly i divácké soutěže a doprovodný program včetně besedy s legendami rally v čele s Ladislavem Křečkem.

Rekordní nadílka Rally Ice Tour pomůže hendikepovaným!!!

13.February » RallyZone.cz
Pořadatelé hokejové benefice jezdců rally s názvem XI. RI Okna Rally Ice Tour 2019 rozdělili částku téměř dvou set tisíc korun mezi pět hendikepovaných osob a mateřskou školu pro děti se zvláštními vzdělávacími potřebami.

Tato informační stránka o Martin Tureček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Martin Tureček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes