15
new stories - click to show

Jan Vaškovič

Related to

Pech s Uhlem obhájili loňské prvenstvívf

2.April » RallyZone.cz
Letošní 41. ročník KOWAX Valašské rally ValMez 2023 je minulostí. Loňské absolutní prvenství v samotném závěru soutěže těsně uhájila dvojice Václav Pech - Petr Uhel na Fordu Focus WRC, o pouhé 3.8 vteřiny před posádkou Filip Mareš - Radovan Bucha na…

Jan Kopecký o nové Fabii RS: "Očekávání jsou velká."

21.June » Autosport.cz
V průběhu uplynulého týdne představil tovární tým Škoda Motorsport svou nejnovější verzi soutěžního vozu pro kategorii Rally2. Na jeho přípravě a testování se vedle dalších jezdců podílel také Jan Kopecký, kterého jsme se při rally v Hustopečích zep…

"Jsem rád za změny," říká Filip Mareš před Hustopečemi

17.June » Autosport.cz
Nejrychlejším mužem na trati dnešního shakedownu se stal Filip Mareš na Škodě Fabii Rally 2 Evo se startovním číslem 3. S průběžně druhým pilotem celkové klasifikace domácího šampionátu jsme krátce hovořili nejen o nadcházející hustopečské rally.

Jan Kopecký před startem 'domácí' soutěže

17.June » Autosport.cz
Se startovním číslem 1 se na trať nadcházejícího podniku Sonax Mistrovství České Republiky v rally postaví posádka Jan Kopecký - Jan Hloušek na voze Fabia Rally2 Evo v barvách domácího Agrotec Škoda Rally Teamu.

Kompaktní formát hustopečské rally je mezi posádkami oblíben

17.June » Autosport.cz
Před startem 17. Agrotec Petronas Rally proběhla v prostorách autosalonu společnosti Agrotec v Hustopečích tisková konference k nadcházejícímu ročníku soutěže, jehož oficiální program zahájila v pátek 17. června technická přejímka soutěžních vozidel.

Vítězi AGROTEC Petronas rally Pech s Uhlem

21.June » Autosportfoto.sk
Stylem start-cíl opanoval 16. ročník AGROTEC Petronas rally Václav Pech. S navigátorem Petrem Uhlem vyhráli v Hustopečích počtvrté, letos s vozem Ford Focus WRC.

Kopecký s Hlouškem se těší na hustopečské tratě s diváky

18.June » Autosport.cz
Startovní číslo 1 bude mít na kapotě své Škody Fabie Rally2 Evo posádka Jan Kopecký - Jan Hloušek, která bude na letošní 16. Agrotec Petronas Rally hájit barvy domácího hustopečského Agrotec Škoda Rally Teamu.

Letošní Valašku opanovali Gryazin s Aleksandrovem

29.March » GripTV
Ruská posádka Nikolaj Grayzin – Konstantin Aleksandrov na voze Volkswagen Polo Gti R5 se stala absolutními vítězem letošního ročníku Kowax Valašské Rally 2021 před dvojicí Jan Kopecký – Jan Hloušek na Škodě Fabia Rally2 Evo. Třetí příčku získali Fil…

Zamyšlení před Valašskou rally 2021

24.March » Autosport.cz
Domácí soutěžácká sezóna startuje o tomto víkendu. Tato slova, která by ještě před dvěma roky byla standardním větným spojením, v současné 'nestandardní' době dostávají poněkud jiný význam a přináší řadu emocí.

Recenze: Rally is Life, do třetice všeho ... dobrého

27.May » Autosport.cz
No konci loňského roku se objevilo na pultech knihkupectví další pokračovaní rallyového románu z pera Petra Poulíka. Celkem jde už o čtvrtou knihu z pera bývalého soutěžáka a mistra sprintrally skupiny N z roku 2002.

Tato informační stránka o Jan Vaškovič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Vaškovič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes