15
new stories - click to show

Jan Vaškovič

Related to

Vítězi AGROTEC Petronas rally Pech s Uhlem

21.June » Autosportfoto.sk
Stylem start-cíl opanoval 16. ročník AGROTEC Petronas rally Václav Pech. S navigátorem Petrem Uhlem vyhráli v Hustopečích počtvrté, letos s vozem Ford Focus WRC.

Kopecký s Hlouškem se těší na hustopečské tratě s diváky

18.June » Autosport.cz
Startovní číslo 1 bude mít na kapotě své Škody Fabie Rally2 Evo posádka Jan Kopecký - Jan Hloušek, která bude na letošní 16. Agrotec Petronas Rally hájit barvy domácího hustopečského Agrotec Škoda Rally Teamu.

Letošní Valašku opanovali Gryazin s Aleksandrovem

29.March » GripTV
Ruská posádka Nikolaj Grayzin – Konstantin Aleksandrov na voze Volkswagen Polo Gti R5 se stala absolutními vítězem letošního ročníku Kowax Valašské Rally 2021 před dvojicí Jan Kopecký – Jan Hloušek na Škodě Fabia Rally2 Evo. Třetí příčku získali F...

Zamyšlení před Valašskou rally 2021

24.March » Autosport.cz
Domácí soutěžácká sezóna startuje o tomto víkendu. Tato slova, která by ještě před dvěma roky byla standardním větným spojením, v současné 'nestandardní' době dostávají poněkud jiný význam a přináší řadu emocí.

Recenze: Rally is Life, do třetice všeho ... dobrého

27.May » Autosport.cz
No konci loňského roku se objevilo na pultech knihkupectví další pokračovaní rallyového románu z pera Petra Poulíka. Celkem jde už o čtvrtou knihu z pera bývalého soutěžáka a mistra sprintrally skupiny N z roku 2002.

Tato informační stránka o Jan Vaškovič zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Vaškovič" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes