Andrej Barčák

Related to

Jak Andrej Babiš a jeho blízcí „trpěli“ po roce 1968

23.August » Forum24
Premiér Babiš se letos vyhnul veřejnému vystoupení a 51. výročí vpádu okupačních vojsk do Československa připomněl prohlášením na sociálních sítích. Váží si těch, kteří se okupaci a normalizaci postavili. Jak se ale po roce 1968 zachoval on sám a ...

Jawa začíná slavit 90 let. Výrobní závod prodělal zásadní modernizaci

17.August » Automix.cz
Národní technické muzeum v Praze připravuje na podzim speciální výstavu, na které představí unikátní a málo známé stroje

OBRAZEM: Krkonoše Amerikou aneb Sraz amerických vozidel a motocyklů ve Vrchlabí

Na náměstí ve Vrchlabí byla v sobotu k vidění americká auta a motocykly. Uskutečnila se tam totiž jedna ze zastávek akce nazvané Krkonoše Amerikou.

OBRAZEM: Mezinárodní dixielandový festival Plzeň 2019

4.August » Plzeňský deník
V Plzni opět zavládla atmosféra New Orleansu. Už po čtvrté se v západočeské metropoli koná Mezinárodní dixielandový festival.

FOTO: Benedikt září barvami. Sympozium umělců trvá do středy

4.August » Mostecký deník
Týden s malíři aneb Barevný Benedikt je sympozium, které už pravidelně patří k letním událostem v Mostě.

Pod mostem bude dva dny omezený provoz

Kvůli opravě mostu bude od úterý 6. srpna 8 hodin do středy 7. srpna 17 hodin uzavřen pravostranný chodník v Albrechtické ulici pod železničním mostem, ve směru do centra města.

OBRAZEM: Lovci modrých perel

Za borůvkami vyrážejí lidé do nížin i hor napříč celým krajem. Masivní nájezdy na Krkonoše s hřebeny ale skončily. Krkonošský národní park proto zatím nemusel vyhlásit borůvkové omezení.

Tato informační stránka o Andrej Barčák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrej Barčák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes