15
new stories - click to show

Daniela Pilařová

Related to

Děčín odstoupil od smlouvy na rekonstrukci historické čtvrti Podmokly s firmou Strabag

18.January » ČRo Sever
Děčín odstoupil od smlouvy s firmou Strabag na rekonstrukci ulic kolem Husova náměstí. Radnice se tak rozhodla kvůli problémům, které stavbu doprovázely.

19. 2.: Moje Indie (online povídání)

17.January » Zbožňovaná žena
Zvu vás na vzpomínkovou online přednášku a povídání o Indii, které pořádám, protože letos slavím malé výročí: deset let, co učím jógu a mám vztah s touto asijskou zemí. Čekají vás dvě hodiny plné fotek, informací, příhod, zážitků, informací o józe...

18. 1.: Kvantová jóga (online)

12.January » Zbožňovaná žena
Zvu vás na online lekci jógy, která proběhne v pondělí 18. 1. od 18.30 do 20.00 hod. Lekce proběhne přes aplikaci Zoom. Odkaz na lekci dostanete e-mailem půl hodiny před začátkem lekce. Hlásit se je možné do 11. 1. do 17.30 hod. Lekce je zdarma pr...

4. 1. 2021: Jóga s Danielou (Kvantová jóga) – online od 18.30

29.December » Zbožňovaná žena
Zvu vás na online lekci jógy, která proběhne v pondělí 4. 1. od 18.30 do 20.00 hod. Lekce proběhne přes aplikaci Zoom. Odkaz na lekci dostanete e-mailem půl hodiny před začátkem lekce. Hlásit se je možné do 4. 1. do 17.30 hod. Lekce je zdarma pro ...

Loví jako za starých časů – na leč jdou jen se psy, tesáky a oštěpem

29.December » ČRo Sever
Netradiční způsob lovu zvěře praktikují takzvané lovecké smečky. Vlastníci honiteb si je najímají, aby jim v leči nahnali zvěř směrem ke střelcům.

Novoroční naladění při jóga nidře (online)

22.December » Zbožňovaná žena
Zvu vás na novoroční naladění při jóga nidře – jógovém spánku, které proběhne v pátek 1. 1. od 18.00 do 18.45 hod. přes aplikaci Zoom. Odkaz na jóga nidru dostanete e-mailem půl hodiny před začátkem lekce. Hlásit se je možné do 1. 1. do 17.00 hod....

Město Děčín začalo prodávat vlastní vánoční stromky. Lidé si je mohou vybrat přímo na plantáži

10.December » ČRo Sever
Lesní úřad v Děčíně nabízí poprvé lidem možnost zakoupit právě uříznutý vánoční stromeček přímo z plantáže. Městští lesníci se o stromky starali 7 let.

Skalní masiv pod Glorietem zámku v Děčíně ukrýval tajnou chodbu. Nacházelo se v ní i několik předmětů

9.December » iROZHLAS
Neobvyklý nález se podařil při zpevňování skalního masivu, na kterém stojí Gloriet zámku v Děčíně. Když stavební dělníci skálu navrtali, aby ji mohli zpevnit, zajel dlouhý vrták do prázdného prostoru. Speciální kamera pak ukázala, že se pod glorie...

Insolvenční správkyně Lužické nemocnice chce po Rumburku 52 milionů korun. Město zaplatit odmítá

2.December » iROZHLAS
Kvůli Lužické nemocnici v Rumburku na Děčínsku vypukl další spor. Insolvenční správkyně chce po městu, které zdravotnické zařízení dřív vlastnilo, aby zaplatilo 52 milionů korun.

Insolvenční správkyně Lužické nemocnice chce po Rumburku 52 milionů korun. Město ale zaplatit odmítá

1.December » ČRo Sever
Kvůli Lužické nemocnici v Rumburku vypukl další spor. Insolvenční správkyně chce po městu, které ji dřív vlastnilo, aby zaplatilo 52 milionů korun.

Začal odvoz odpadků ze staré skládky v obci Mezná u Hřenska

30.November » ČRo Sever
V národním parku České Švýcarsko začala likvidace staré skládky v obci Mezná u Hřenska. Komunální odpad se na ni svážel od konce 70. do začátku 90. let.

Pět rodin ze sídliště Kovářská bude bez střechy nad hlavou. Varnsdorfská radnice se jim snaží pomoci

26.November » ČRo Sever
Na sídlišti Kovářská ve Varnsdorfu zůstane brzy bez střechy nad hlavou několik rodin s dětmi. Vypršely jim nájemní smlouvy a nový podnájem jen tak lehce neseženou.

Tato informační stránka o Daniela Pilařová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Daniela Pilařová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes