15
new stories - click to show

Tomáš Salov

Related to

Policie pátrá po vandalovi, poničil skálu v Edmundově soutěsce

Hřensko (Děčínsko) - Děčínští policisté pátrají po neznámém pachateli, který popsal skálu v Edmundově soutěsce v katastru obce Hřensko. Škoda související s náklady na odstranění...

Vandal nasprejoval na skálu v národním parku velký nápis, hledá ho policie

Skálu u stezky v Edmundově soutěsce a další místa v Hřensku si před pár dny vybral neznámý vandal jako místo pro své sprejerské „dílo“. Nápis, téměř pět metrů široký a dva metry vysoký, objevili převozníci. Vandala nyní hledá policie.

Vandal posprejoval skály v NP České Švýcarsko

14:38 » Novinky.cz
Neznámý vandal posprejoval skály v Edmundově soutěsce v Národním parku České Švýcarsko. Nápis je velký asi 10 metrů čtverečních. Policie pátrá po pachateli.

Vandal poničil skálu v Edmundově na Děčínsku: Hledá ho policie

14:16 » Blesk.cz
Děčínští policisté pátrají po neznámém pachateli, který popsal skálu v Edmundově soutěsce v katastru obce Hřensko. Škoda související s náklady na odstranění nápisu byla předběžně vyčíslena na 10.000 korun.

V Českém Švýcarsku se zřítila skalní stěna, vážit může okolo 250 tun

20.September » Děčínský deník
Nečekané překvapení čekalo na turisty jdoucí o víkendu po červené turistické stezce mezi skalní kaplí Kny a Pohovkou u Jetřichovic v Českém Švýcarsku. Pravděpodobně v sobotu ráno 18. září se zde totiž zřítila velká skalní stěna, která zavalila cestu.

Stezku v Českém Švýcarsku zasypaly kameny, bude několik dní neprůchodná

20.September » iRegiony Impuls
Turistickou trasu u vrchu Koliště v Národním parku České Švýcarsko zasypaly o víkendu kameny a písek. Místo je neprůchodné. Ve svahu se navíc nacházejí další velké skalní bloky, které by se mohly uvolnit a dopadnout na cestu.

Kameny zasypaly turistickou cestu v Českém Švýcarsku, místo je neprůchodné

20.September » Ekolist
Kameny a písek zasypaly turistickou cestu u vrchu Koliště v Národním parku České Švýcarsko. Další skalní bloky by se mohly uvolit, místo je neprůchodné. Zřícení skalní stěny je svým rozsahem větší, než je v parku obvyklé. Do pohybu se dala skalní ...

Sesuv skály v Českém Švýcarsku zablokoval turistickou cestu: Hrozí nebezpečí, varuje národní park

20.September » Blesk.cz
Sesuv kamenů a písku zasypal a zablokoval turistickou cestu u Koliště v Českém Švýcarsku. Hrozí, že se uvolní i další skalní blok. Národní park cestu od Pohovky uzavřel, je nebezpečná.

Sokoly v Českém ráji zřejmě vyrušil dron, nevyvedli mláďata. Šéf ornitologů varuje majitele

5.September » Blesk.cz
Ačkoliv se ochránci radují, že se konečně podařilo sokoly stěhovavé vrátit do české přírody, mají důvody i k obavám. Hnízdění tohoto nejrychlejšího ptáka světa, ale i dalších opeřenců, ohrožují neukáznění lidé s drony, kteří s nimi létají nad jeji...

V Českém Švýcarsku a v Labských pískovcích se letos vylíhlo 12 mláďat silně ohrožených čápů černých

26.August » ČRo Sever
Na území národního parku České Švýcarsko a Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce vyvedli letos čápi černí celkem 12 mláďat.

Tato informační stránka o Tomáš Salov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tomáš Salov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes