15
new stories - click to show

Radka Pistoriusová

Related to

Parkoviště před hlavním nádražím v Plzni je zavřené

17.January » ČRo Plzeň
Řidiči v pondělí a v úterý nezaparkují před hlavním nádražím v Plzni. Důvodem je transport jeřábu, který stavbaři využijí při opravě krovů a střechy výpravní budovy.

Spodní hala na hlavním nádraží v Plzni je zavřená. Cestující se musí vyrovnat s omezeními

10.January » ČRo Plzeň
Od pondělí je kvůli dlouhodobé rekonstrukci uzavřená dolní nádražní hala. Přístupná je pouze částečně - úzký koridor umožňuje jen průchodu k výtahu.

Hlavní nádraží zavírá spodní halu. Pokladny se přesunou nahoru

7.January » Plzeňský deník
Rekonstrukce výpravní budovy vyjde na 668 milionů korun. Památkově chránění objekt získá například novou střechu a fasádu.

Na hlavním vlakovém nádraží v Plzni začíná přesun pokladen do horní haly

4.January » ČRo Plzeň
Rekonstrukce památkově chráněné výpravní budovy na plzeňském hlavním nádraží jde do další fáze. Práce začaly už loni v květnu. Nově ale musí cestující počítat s řadou změn

Hlavní nádraží v Plzni čekají velké přesuny, uzavře se spodní hala

4.January » iDNES.cz
Na výraznější změny i možné komplikace se musejí připravit cestující v budově Hlavního nádraží v Plzni. Při dlouhodobé rekonstrukci budovy bude uzavřena spodní hala, kterou cestující využívají nejvíc, protože v ní nakupují jízdenky a sledují infor...

Plzeň: Spodní hala hlavního nádraží bude uzavřena

3.January » Kurzy.cz
Památkově chráněná budova hlavního nádraží v Plzni prochází rozsáhlou rekonstrukcí. Stavební práce se přesunou do jejího přízemí, a proto bude od ledna spodní hala pro cestující uzavřena. Veškeré služby se přemístí do horní haly.

Vážný systémový problém, říká o miliardových fakturách za pozemky pod kolejemi nový ministr dopravy

2.January » Zdopravy.cz
Vypadá to tak, jako by stát měl různé údy a nebyl schopen sladit jejich pohyby současně, aby dávaly smysl, uvedl Martin Kupka.

Lednová rekonstrukce uzavře spodní halu plzeňského vlakového nádraží

31.December » Náš REGION
Kvůli pokračující kompletní rekonstrukci památkově chráněné budovy hlavního vlakového nádraží v Plzni se v lednu pro veřejnost kompletně uzavře spodní hala nádraží. Veškeré služby se přemístí do horní…

Část vlakového nádraží v Plzni se uzavře kvůli rekonstrukci

30.December » Plzeň.cz
Kvůli pokračující kompletní rekonstrukci památkově chráněné budovy hlavního vlakového nádraží v Plzni se v lednu pro veřejnost kompletně uzavře spodní hala nádraží. Veškeré služby se přemístí do horní haly.  Podle mluvčí Správy železnic Radky...

Spodní hala hlavního nádraží v Plzni se uzavře. Začne se rekonstruovat

30.December » Plzeňský deník
První výraznější omezení čeká od 4. ledna 2022 cestující na plzeňském hlavním nádraží. Rekonstrukce tamní památkově chráněné budovy postoupila do další fáze, a proto se pro cestující uzavře spodní hala. Veškeré služby se přemístí do horní haly.

České dráhy poslaly Správě železnic miliardovou fakturu za pronájem pozemků. Ta ji odmítá

11.December » Zdopravy.cz
České dráhy už z faktur odvedly daň z přidané hodnoty. Nájem podle nich vychází z připravovaného prodeje pozemků.

Tato informační stránka o Radka Pistoriusová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radka Pistoriusová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes