15
new stories - click to show

Radka Pistoriusová

Related to

Zase potíže. Budova nádraží bude až v dubnu 2021

Nová budova strakonického vlakového nádraží letos hotová nebude. Strakonickému deníku to řekla tisková mluvčí Správy železnic, státní organizace v Praze Nela Freibová. Přitom její plzeňská kolegyně Radka Pistoriusová v září vysvětlila, proč není r...

Letiště u Českých Budějovic by mohl s centrem města spojit vlak

16.November » iDNES.cz
Správa železnic se zabývá napojením na letiště u Českých Budějovic, využitím kolejí pro vnitroměstskou dopravu či kontejnerovým terminálem. Na otázky má odpovědět studie.

U Chebu expres srazil člověka, ten na místě zemřel. Doprava na trati stojí

11.November » Lidovky.cz
Na trati Cheb - Plzeň mezi Dolním Žandovem a Lipovou u Chebu ve středu v podvečer srazil vlak člověka, který na místě zemřel. Na místo vyrazili záchranáři i vyšetřovatelé. Doprava na trati stojí, cestující musejí použít náhradní autobusovou dopravu.

Přípravu dálnic a železnic zrychlí snazší vyvlastňování a rušení přejezdů

9.November » iRegiony Impuls
Díky novému zákonu může stát snáze vyvlastňovat pozemky pro stavbu dálnic a železnic, což by mohlo pomoci s jejich výstavbou ve Zlínském kraji. Týká se to pokračování D49 ke státní hranici i modernizace trati z Otrokovic přes Zlín do Vizovic.

Přípravu dálnic a železnic zrychlí snazší vyvlastňování a rušení přejezdů

9.November » iDNES.cz
Díky novému zákonu může stát snáze vyvlastňovat pozemky pro stavbu dálnic a železnic, což může pomoci s jejich výstavbou ve Zlínském kraji. Týká se to pokračování D49 ke státní hranici i modernizace trati z Otrokovic přes Zlín do Vizovic.

Nehod na železničních přejezdech přibývá, které v kraji jsou rizikové?

Podle statistik Drážní inspekce i policie přibývá dopravních nehod na železnicích přejezdech přesto, že Správa železnic každoročně investuje do vyššího zabezpečení nebezpečných míst. Podívejte se, které jsou v Jihočeském kraji rizikové a proč?

Mladá Boleslav ukázala vizualizaci nového nádraží

12.October » Boleslavský deník
Po dlouhých letech slibů snad konečně opravdu dojde k rekonstrukci hlavního nádraží v Mladé Boleslavi. „Centrální komise Ministerstva dopravy schválila záměr projektu, Správa železnic tak může pokračovat v další projektové přípravě,“ potvrdil námě...

Na Teplicku pokračuje odstraňování následků po vykolejení vlaku. Není jasné, kdy se obnoví provoz

27.September » iROZHLAS
Na železniční trati v Úpořanech nedaleko Teplic v neděli pokračovalo odstraňování následků po sobotním vykolejení nákladního vlaku naloženého uhlím. Zatím se ale neví, kdy se podaří provoz obnovit, oznámila mluvčí Správy železnic Radka Pistoriusová.

Pokračuje odstraňování následků po vykolejeném vlaku na Teplicku. Není jisté, kdy se provoz obnoví

27.September » Lidovky.cz
Na železniční trati v Úpořanech nedaleko Teplic v neděli pokračovalo odstraňování následků po sobotním vykolejení nákladního vlaku naloženého uhlím. Zatím se ale neví, kdy se podaří provoz obnovit. ČTK to řekla mluvčí Správy železnic Radka Pistori...

Na Teplicku vykolejil nákladní vlak s uhlím, škoda je asi 30 milionů

27.September » iDNES.cz
Na Teplicku ve stanici Úpořiny ráno vykolejil nákladní vlak s uhlím. Nikomu se nic nestalo. Podle...

Na trati mezi Teplicemi a Lovosicemi vykolejil nákladní vlak, opravy potrvají několik dní

26.September » ČRo Sever
Nedaleko Teplic ve stanici Úpořiny dnes ráno po půl deváté vykolejil nákladní vlak s uhlím. Nikomu se nic nestalo, škody budou podle prvního odhadu v řádu milionů korun.

Tato informační stránka o Radka Pistoriusová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Radka Pistoriusová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes