15
new stories - click to show

Drahomíra Bačkorová

Related to

„Stav vyžaduje okamžitou reakci.“ Pardubice zvažují nové posudky mostu Kpt. Bartoše

19.July » ČRo Pardubice
Pardubice chtějí důkladně prověřit stav důležitého mostu Kapitána Bartoše přes řeku Labe. Kvůli jeho špatnému stavu na něm město nedávno omezilo dopravu.

Tenisový klub Pernštýn se po vystěhování z centra přesouvá na Cihelnu

13.June » ČRo Pardubice
Jeden z nejstarších tenisových klubů v republice buduje nové zázemí. Město klubu vypovědělo nájemní smlouvu, protože místo kurtů bude hřiště pro letní fotbalový stadion.

‚Překvapilo nás, jak se nám každý snažil pomoct.‘ Ženy z Ukrajiny našly práci na pardubické univerzitě

5.June » iROZHLAS
Z Kyjeva do Čech utekly v prvních dnech války vysokoškolské pedagožky Halyna a Katja. Obě učily na tamních univerzitách a před třemi roky byly společně v Praze na konferenci o distančním vzdělávání. Tam se seznámily s českými kolegy, a i díky tomu s…

Pardubice opravují zastávky u univerzity, přístřešky budou větší

3.June » ČRo Pardubice
V Pardubicích začala stavba menšího autobusového terminálu u univerzity. Stávající zázemí zastávek už podle města potřebovalo modernizovat.

Dělníci zbourali bytový dům u pardubického nádraží, za rok tam bude autobusový terminál

1.June » ČRo Pardubice
Do měsíce zmizí v Pardubicích u vlakového nádraží sutiny bytového domu, který ustoupil stavbě autobusového terminálu. Stavební firma má na dokončení prací rok.

Pardubice opraví rozlámanou dlažbu v centru, nahradí ji betonem

27.May » ČRo Pardubice
Během několika týdnů začne oprava Sladkovského ulice v Pardubicích. Žulové kvádry jsou poničené od dopravy. Místo nich bude betonový povrch, který by měl vydržet víc.

Starosta zabavuje koloběžky. Radnici v Pardubicích došla trpělivost s divokým parkováním

25.May » iROZHLAS
Problémy s elektrokoloběžkami v Pardubicích neskončily ani poté, co radnice nechala loni označit 25 parkovacích ploch s piktogramy. I tak se stojící nebo i ležící koloběžky stále objevují na místech, kde být nemají, a překážejí chodcům nebo i cyklis…

Nadšenci mění zanedbaný lesík na okraji Pardubic na park s galerií

17.May » ČRo Pardubice
Na kraji Pardubic vzniká nový přírodní park. Buduje ho parta místních nadšenců v místě zanedbaného lesíku. Dělají všechno sami a zatím spoléhají i na případné sponzory.

V Pardubicích otevřelo re-use centrum, odložené věci jsou za symbolické ceny

11.April » ČRo Pardubice
V Pardubicích se otevřelo re-use centrum. Lidé tam mohou odložit nepotřebné věci z domácnosti, zájemci si je pak mohou za doporučenou cenu koupit, případně odnést zdarma.

Pardubice opravily dům u nádraží, teď ho chtějí zbourat. Ustoupit musí autobusovému terminálu

31.March » iROZHLAS
Bytový dům u pardubického nádraží zřejmě nakonec čeká demolice. Původně radnice chtěla zbourat jen jeho část, situace se ale změnila. Na místě začíná stavba terminálu pro regionální autobusovou dopravu. O změně projektu sice mají ve čtvrtek teprve r…

Pardubický kraj podpoří podnikání ukrajinských uprchlíků dotací

25.March » ČRo Pardubice
Pardubický kraj podpoří ukrajinské uprchlíky, kteří budou chtít v kraji podnikat. Mohou dostat dotaci až 50 000 korun například na založení živnosti a nákup materiálu.

Centra pomoci pro ukrajinské uprchlíky jsou přeplněná. V Pardubicích hasiči postavili stany

8.March » ČRo Pardubice
Asistenční centra pomoci ukrajinským uprchlíkům jsou v posledních dnech plně vytížená. Platí to i pro asistenční místo v Pardubicích na krajském úřadu.

Tato informační stránka o Drahomíra Bačkorová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Drahomíra Bačkorová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes