15
new stories - click to show

Jan Řičánek

Related to

Velká očkovací centra svůj provoz končí, malá ale nikoli. Například v Třešti a Telči

S vysokou proočkovaností na Vysočině se logicky snižuje zájem lidí o vakcinaci. Pozorují to i malá očkovací centra v regionu. Jejich provoz dál běží, ale v omezeném režimu.

Investor chce postavit nové haly mezi dálnicí D3 a letištěm u Hosína

17.July » iDNES.cz
Firma Industry Park plánuje u dálnice areál pro obchod a skladování. Na sousedním pozemku bude zázemí pro údržbu D3. To chystá stát.

VIDEO: V Hosíně odlili další zvon i s divadelním představením

V roce 2013 založili v Hosíně na Českobudějovicku neobvyklou tradici, když pro kostel nechali odlít nové zvony. Při jejich zavěšování se poprvé konalo Hosínské zvonění.

Dálnice D3 láká firmy na jih Čech, chtějí stavět haly a logistická centra

27.November » iDNES.cz
Pozemky v blízkosti dálnice D3 v jižních Čechách přitahují velké investory. Chtějí stavět výrobní i skladovací haly. Obce na tom mohou vydělat peníze, ale také zatížit ulice dopravou. Aktuálně to řeší v Ševětíně nebo Hosíně. Další články k tématu:...

Dálnice D3 láká firmy na jih Čech, chtějí stavět haly a logistická centra

27.November » iRegiony Impuls
Pozemky v blízkosti dálnice D3 v jižních Čechách přitahují velké investory. Chtějí stavět výrobní i skladovací haly. Obce na tom mohou vydělat peníze, ale také zatížit ulice dopravou. Aktuálně to řeší v Ševětíně nebo Hosíně.

Úspěch miliardové železnice. Její trasa u Budějovic platí, potvrdil kraj

27.September » iDNES.cz
Už před dvěma lety získala nová trasa železnice mezi Nemanicemi v Budějovicích a Ševětínem územní rozhodnutí. Po odvoláních a odporu části obyvatel ho však na krajském úřadě potvrdili až nyní. Stavba má vyjít na více než 13 miliard.

Anketa ke koridoru táhla víc než volby

Hosín – V Dobřejovicích, které patří pod Hosín, spojili evropské volby s anketou. Její výsledky budou známé v úterý.

K nové železnici si Dobřejovičtí řekli své

Hosín – Najít společnou řeč se zatím úplně nedaří obyvatelům Dobřejovic a Správě železniční dopravní cesty (SŽDC). Ti se několik let nemohou shodnout na budoucí podobě nové železniční trati, jež má v rámci výstavby IV. železničního koridoru vznikn...

Hlavní chyba při jednání s obchodním partnerem

12.February » impnet.cz
Jde o nenápadnou maličkost - a na první pohled vypadá úplně neškodně. Všichni ji dobře známe. Zažíváme ji prakticky denně. A přesto dokáže nadělat velkou paseku.

Heureka opět chystá den dopravy zdarma. Využijete ho?

18.October » impnet.cz
Stejně jako poslední dva roky, i letos nákupní rádce Heureka.cz připravil akci s názvem den dopravy zdarma. V minulých letech akce slavila velký úspěch – a neexistuje jediný důvod se domnívat, že letos tomu bude jinak.

Tato informační stránka o Jan Řičánek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Řičánek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes