15
new stories - click to show

Jakub Bartoš

Related to

Územní plán Budějovic vyřeší místo pro bydlení i sportovní halu a vodní svět

1.December » iDNES.cz
Zastupitelé odsouhlasili návrh zadání územního plánu města České Budějovice. Kromě bydlení se má zabývat také životem v okolí řek či významnými investičními záměry, jako je nová budova Jihočeského divadla.

Muž spoutal na chatě dlouholetého známého, přepadený se osvobodil a utekl

1.December » iDNES.cz
Soud poslal do vazby sedmašedesátiletého muže, který na Písecku přepadl a spoutal svého o jedenáct let staršího známého. Důvodem konfliktu byly nevyřešené spory.

Hlavní tah na Německo je neprůjezdný. Silnici uzavřela nehoda dvou dodávek

28.November » iDNES.cz
Kvůli čelnímu střetu dvou dodávek je neprůjezdná silnice I/4 nedaleko hraničního přechodu Strážný na Prachaticku. Řidiči se musí jednomu z hlavních tahů na Německo vyhnout.

Motorkář havaroval při řádění v lese, druhý den utekl z nemocnice

25.November » iDNES.cz
Vážné zranění si způsobil dvacetiletý motorkář, který se ještě s jedním jezdcem proháněl lesem na Táborsku. Ani jeden neměl na motorku řidičský průkaz a stroje navíc byly bez registračních značek. Mladík skončil v nemocnici, odkud o den později ut...

Města chystají provizorní adventní programy, divadlo uvede Teatromat

23.November » iDNES.cz
Letošní advent bude v řadě jihočeských měst bez společného rozsvícení stromu a dalších větších událostí. O vánoční atmosféru v ulicích ale lidé úplně nepřijdou. Na některých místech už vymysleli náhradní akce.

Seniorům čas běží rychleji, říká šéfka domova. Rodinu suplují videohovory

23.November » iDNES.cz
Většina klientů domova pro seniory Máj v Českých Budějovicích měla mírný průběh nemoci covid-19. Nakazil se i personál, tak pomáhají dobrovolníci. „Jsou to studenti i ženy, které dělaly tuhle práci, ale jsou zrovna na mateřské. Všichni si zaslouží...

Jihočech vytvořil za noc web, který pomáhá žákům. Školy tam shání počítače

20.November » iDNES.cz
Petr Smetana během jedné noci vytvořil internetový portál, kde se lidé dozvědí, komu mohou věnovat nebo půjčit notebook či tablet. Základní a střední školy z celé republiky tam inzerují a shánějí vybavení pro žáky, kteří doma potřebné zařízení nem...

Při nehodě převozové sanitky zemřela pacientka, další člověk je zraněný

19.November » iDNES.cz
Mezi obcemi Chlum a Volary na Prachaticku ráno havarovala sanitka zdravotnické dopravní služby, která převážela dva pacienty. Čtyřiaosmdesátiletá žena při nehodě zemřela, druhý převážený se lehce zranil. Řidič alkohol nenadýchal.

Na Prachaticku shořel statek, u požáru zasahovalo osm cisteren

18.November » iDNES.cz
Plameny na střeše statku překvapily v úterý večer obyvatele obce Vitějovice na Prachaticku. Hasiči na místě zasahovali několik hodin, při požáru se nikdo nezranil. Škoda je předběžně vyčíslena na dva miliony korun.

Ještě chvíli bez klientů a hrozí, že na jihu Čech začnou zanikat i hotely

18.November » iDNES.cz
V létě pomohli turismu v Jihočeském kraji Češi. Byznys se ale opět zastavil, druhý výpadek příjmů může být pro podnikatele likvidační.

Potápěč se ztratil při ponoru do 30 metrů, druhý den ho hledá policie

16.November » iDNES.cz
Od neděle pátrá policie v Orlické přehradě po čtyřiačtyřicetiletém potápěči z Příbrami. Dvojice mužů se tam ponořovala do hloubky třiceti metrů, ale jeden z nich se během výstupu na hladinu ztratil.

Firmy mohou v krizi sdílet zaměstnance, říká šéf Jihočeské hospodářské komory

15.November » iDNES.cz
Podle ředitele Jihočeské hospodářské komory Luďka Keista bude mít koronavirová krize dopad na propouštění v příštím roce. „Průmyslové firmy, které mohou vyrábět, mají nižší zakázky, ale stejně je nedokážou plnit, jelikož jim teď personál chybí. Kv...

Tato informační stránka o Jakub Bartoš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Bartoš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes