15
new stories - click to show

Jakub Bartoš

Related to

Po Novohradské ulici projedou řidiči bez omezení, uzavírka skončila dříve

Dnes odpoledne končí omezení v českobudějovické Novohradské ulici. Od 23. listopadu tam platila uzavírka ve Starých Hodějovicích kvůli výstavbě nové okružní křižovatky nad budoucí dálnicí D3. Silnici se podařilo zprůjezdnit s předstihem.

U Lipna vzniká nový běžkařský areál, trasy vedou Českem i Rakouskem

V Pasečné u Přední Výtoně na Lipensku vzniká lyžařský areál. Buduje ho tam partnerský pár Tomáš Mandát a Kamila Sušanková u penzionu Dobík. Inspirovala je k tomu láska k okolní přírodě a zimním sportům.

Firma CTP se vzdala pozemků u Budějovic. Nový investor chystá developerský projekt

Dlouholetá snaha společnosti CTP je u konce. Prodala pozemky u Hrdějovic na Českobudějovicku, kde chtěla postavit několik hal. Proti byli zástupci okolních obcí, odpor vyjádřili také náměstek českobudějovického primátora Juraj Thoma (Občané pro Bu...

V krumlovské nemocnici, kde chybí personál, začali pomáhat vojáci

2.December » Budějcká Drbna
Tři vojáci dnes dorazili do nemocnice v Českém Krumlově. Personál tam chybí mimo jiné kvůli nařízeným karanténám. Nové posily využije nemocnice k pomocným pracím. S covidem-19 tam nyní leží zhruba 30 lidí.

Ženy a dítěte v řece si všimli studenti. Poté pomáhali policistům s jejich záchranou

2.December » Budějcká Drbna
Díky studentům rybářské školy včera policisté zachránili ženu a dítě. Chlapci si všimli prázdného kočárku u řeky ve Vodňanech a později pomáhali při záchranné akci policistům a hasičům. Dítě ve vážném stavu transportoval vrtulník do jedné z pražsk...

Na mostě stál prázdný kočárek. Policisté vytáhli z řeky topící se ženu a dítě

1.December » Budějcká Drbna
Dva lidské životy dnes zachraňovali jihočeští policisté na Strakonicku. V řece Blanici se topila žena s dítětem. Policisté do vody skočili a obě osoby vytáhli na břeh. Dítě je ve vážném stavu.

V Písku upraví zázemí pro sdílená kola, letos budou v ulicích do poloviny prosince

1.December » Budějcká Drbna
Bezmála 32 tisíc kilometrů najezdili lidé v Písku na sdílených kolech. Ta budou v ulicích města předběžně do poloviny prosince, záležet bude na počasí. Pro příští rok chystá město společně s firmou některé změny.

Prodejci v Krumlově žádali o změnu názvu vánočních trhů. Radnice to odmítla

1.December » Budějcká Drbna
Radní Českého Krumlova na svém jednání řešili návrh pořadatelů přejmenovat vánoční trh na farmářský. Radnice tomu nakonec nevyhověla. Už jen ze solidarity ke zdravotníkům město nechce přispívat ke zhoršování epidemie obcházením nařízení, vzkázal s...

Parkovací automaty v Budějovicích nefungovaly. Mělo to svůj důvod, vysvětlilo město

1.December » Budějcká Drbna
Od 1. prosince začínají v Českých Budějovicích platit parkovací zóny v jižní části města. V den spuštění si lidé všimli, že některé parkovací automaty nefungují. Radnice vysvětlila, že to je součást plánovaného procesu. Prosinec je z pohledu města...

Provoz na železnici mezi Budějovicemi a Prahou přerušil pád stromu

1.December » Budějcká Drbna
Mezi Střezimíří a Sudoměřicemi u Tábora dnes spadl strom na železniční trať. Událost omezila spoje na koridoru mezi Českými Budějovicemi a Prahou. Vlaky v úseku nahrazují autobusy. Omezení potrvá celé středeční dopoledne.

Jako kdyby na stadionu bylo 10 tisíc fanoušků, popisuje Bassey obrat se Slováckem. Sní o reprezetnaci

30.November » Budějcká Drbna
S míčem u nohou v závěru utkání dvakrát utekl obráncům Slovácka a velkou mírou se zasloužil o fantastický obrat českobudějovického Dynama, které v sobotu otočilo z 0:2 na 3:2. Útočník Fortune Bassey si v letošní sezoně připsal už osm přesných zása...

Lidé podepisují petici proti rušení kavárny. Provozovatel se může zapojit do soutěže, tvrdí náměstek

30.November » Budějcká Drbna
Více než tisíc lidí podepsalo za jeden den petici, která odmítá odstranění kavárny Coffee on the go na českobudějovickém Sokolském ostrově. Budějcká Drbna požádala o vyjádření vedení města, které chystá proměnu tohoto prostoru.

Tato informační stránka o Jakub Bartoš zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jakub Bartoš" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes