Jiřina Plášilová

Vztahuje se k

Majitel restaurace: EET omezila nepoctivou konkurenci

17.listopadu » Web4Trader
Elektronická evidence tržeb (EET), která pro restaurace a ubytovací služby platí bezmála rok, omezila nepoctivou konkurenci, říká majitel restaurace a hotelu Dvůr Hoffmeister ve Velkých Číčovicích u Prahy Martin Hoffmeister.

EET omezila nepoctivou konkurenci, myslí si středočeský restauratér

17.listopadu » Lidovky.cz
Elektronická evidence tržeb (EET), která pro restaurace a ubytovací služby platí bezmála rok, omezila nepoctivou konkurenci, říká majitel restaurace a hotelu Dvůr Hoffmeister ve Velkých Číčovicích u Prahy Martin Hoffmeister. Podle něj mohli dříve ...

EET omezila nepoctivou konkurenci, pochvalují si restauratéři

17.listopadu » globe24.cz
Kladno - Elektronická evidence tržeb (EET), která pro restaurace a ubytovací služby platí bezmála rok, omezila nepoctivou konkurenci, říká majitel restaurace a hotelu Dvůr Hoffmeister ve Velkých Číčovicích u Prahy Martin Hoffmeister.

EET omezila nepoctivou konkurenci, říká majitel restaurace

17.listopadu » Týden.cz
Elektronická evidence tržeb, která pro restaurace a ubytovací služby platí bezmála rok, omezila nepoctivou konkurenci, říká majitel restaurace a hotelu Dvůr Hoffmeister ve Velkých Číčovicích u Prahy Martin Hoffmeister.

Restauratéři si pochvalují EET: omezila nepoctivou konkurenci

17.listopadu » EuroZprávy.cz
Kladno - Elektronická evidence tržeb (EET), která pro restaurace a ubytovací služby platí bezmála rok, omezila nepoctivou konkurenci, říká majitel restaurace a hotelu Dvůr Hoffmeister ve Velkých Číčovicích u Prahy Martin Hoffmeister.

Dar od manželky či vlastního manažera. Strany a hnutí našly kličku, jak vyřešit limit pro sponzory

11.září » iROZHLAS
Měl to být nástroj, jak pročistit financování politických stran a hnutí. Ty však našly způsob, jak se s třímilionovým limitem pro dary od sponzorů vypořádat.

První oběť korunových dluhopisů. Vyšetřuje Babiše finanční správa?

20.června » Echo24.cz
Zdá se, že finanční správa začala po měsících konečně vyšetřovat od daně osvobozené korunové dluhopisy, které si mimo jiné nakoupil bývalý ministr financí Andrej Babiš (ANO). Šéf finanční správy Martin Janeček uvedl, že vyzvala prvního člověka, ab...

Středočeský finanční úřad rozdal kvůli EET pokuty přes půl milionu

28.května » Echo24.cz
Finanční úřad pro Středočeský kraj rozdal do poloviny května kvůli pochybení v elektronické evidenci tržeb (EET) pokuty v celkové výši 515.800 korun. Nejčastějšími proviněními, se kterými se pracovníci finančního úřadu pro Středočeský kraj setkali...

Dnes musíte odevzdat svá daňová přiznání

Region - Daňové přiznání za loňský rok je nutné podat nejpozději dnes. Na finančních úřadech se ale v podatelnách už dlouhé fronty nestojí. Každý, kdo vlastní datovou schránku jako fyzická osoba je povinen posílat přiznání k dani elektronicky.

Tato informační stránka o Jiřina Plášilová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiřina Plášilová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes