15
new stories - click to show

Milan Volf

Related to

Kladno: Nová parkovací místa i zeleň. Město zahájilo další investiční akce

Vedení města zahájilo dvě výstavby nových parkovišť a kultivaci přilehlého okolí. První investice se dotkne ulic Pařížská v úseku ulic Vitry x Litevská a druhá ulice Na růžovém poli. Oba projekty by měly být hotové do konce letních prázdnin.

Veřejná prostranství v Rozdělově a Kročehlavech prochází revitalizací

25.June » Kladenské listy
Město Kladno zahájilo dvě revitalizace veřejných prostranství. První úprava se dotkne stávajícího vnitrobloku mezi ulicemi Moskevská x Petrohradská x Helsinská a druhá stávající dlážděné plochy v…

V Kladně se začaly rekonstruovat parkoviště

23.June » Kladenské listy
Město Kladno zahájilo dvě výstavby nových parkovišť a kultivaci přilehlého okolí. První investice se dotkne ulic Pařížská v úseku ulic Vitry x Litevská a druhá ulice Na růžovém poli.

Veřejná prostranství v Rozdělově a Kročehlavech prochází revitalizací

22.June » Kladno
Město Kladno zahájilo dvě revitalizace veřejných prostranství. Jedna úprava se dotkne stávajícího vnitrobloku mezi ulicemi Moskevská x Petrohradská x Helsinská a druhá stávající dlážděné plochy v ulici Generála Píky.

Nová parkovací místa i zeleň. Město zahájilo další investiční akce

21.June » Kladno
Vedení města zahájilo dvě výstavby nových parkovišť a kultivaci přilehlého okolí. První investice se dotkne ulic Pařížská v úseku ulic Vitry x Litevská a druhá ulice Na růžovém poli. Oba projekty by měly být hotové do konce letních prázdnin.

Platit kraji za dopravu odmítají desítky starostů. Co čeká jejich spoluobčany?

Do finále spěje vyjednávání mezi krajem a obcemi a městy o takzvaných standardech dopravní obslužnosti (SDO). Z uzavřených dohod (či případně z jejich neuzavření) vyplyne, jaké autobusové i vlakové spoje budou mít občané v budoucnu k dispozici.

Krajský radní Borecký ke škrtům v dopravě: Nechceme trestat obce ani cestující

/ROZHOVOR/ Do konce června chtěl mít Středočeský kraj uzavřené dohody s obcemi a městy o přistoupení ke standardům dopravní obslužnosti (SDO), s čímž souvisí i změny ve způsobu připlácení na provoz autobusů a vlaků. Co se změní od července, jestliže…

FOTO: Oprava důležitého mostu se protáhne. Dokončena bude snad až po prázdninách

Rekonstrukce krajského mostu v Kladně ve Slánské ulici, která měla skončit už příští týden, se výrazně protáhne. Zhotovitelská firma tak vyfasuje tučnou pokutu.

Kladnu i Mladé Boleslavi nabízí kraj podporu veřejné dopravy

Středočeský kraj vyzval primátory Kladna Milana Volfa a Mladé Boleslavi Raduana Nwelatiho k dalšímu jednání o zajištění dopravní obslužnosti obou měst a jejich blízkého okolí.

FOTO: Kladenské dvorky skončily. Schyluje se mezi pořadateli a městem k bitvě?

Jubilejní 40. Kladenské dvorky jsou minulostí. Přestože se největší výstava pod širým nebem letos poprvé uskutečnila bez finanční podpory města, pořadatelé si dvoudenní festival umění pochvalují, a dokonce hodnotí jako velmi podařený s velkou návště…

První dáma Ivana Zemanová vystoupila na pietním aktu v Lidicích

12.June » OnlyU
Manželka prezidenta Miloše Zemana moc často na veřejnosti nevystupuje a drží se spíše v ústraní. Nyní se po dlouhé době Ivana Zemanová objevila na veřejnosti a promluvila k lidem. Bylo to u příležitosti uctění památky obětí z Lidic. Zdroj

Od vyhlazení Lidic nacisty uplynulo 80 let. Tragickou událost připomene řada akcí, první proběhla v kladenském gymnáziu

10.June » Romea.cz
10.6.2022 10:53 - Před osmdesáti lety provedli nacisté odvetu za odstranění zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha. V den jeho pohřbu padlo v Berlíně rozhodnutí vyhladit středočeské Lidice. V noci na 10. června gestapo a policie Lidic…

Tato informační stránka o Milan Volf zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Volf" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes