Leona Pleská

Vztahuje se k

Rýmařovský vánoční strom už zaujal své místo

12.prosince » Rýmařov
Letošní vánoční strom byl uřezán v prostoru garáží Městských služeb Rýmařov, kde by v budoucnu měly vzniknout nové garáže pro techniku.

Taneční koncert ZUŠ

8.prosince » Rýmařov
Žákyně tanečního oboru Základní umělecké školy Rýmařov si pod vedením Aleny Tomeškové na pátek 14. prosince 2018 od 16:30 připravily svůj tradiční vánoční taneční koncert.

Mikulášská besídka pro seniory

6.prosince » Rýmařov
Diakonie ČCE - středisko v Rýmařově pořádá v úterý 11. prosince 2018 ve velkém sále SVČ Mikulášskou besídku pro seniory.

Rýmařov bude pořádat významnou zimní turistikou akci

5.prosince » Rýmařov
Klub českých turistů nabídl městu Rýmařovu spolupráci na pořádání Mezinárodního zimního srazu turistů, který se bude konat na začátku února 2020 v Rýmařově.

Předvánoční akce v městském muzeu

5.prosince » Rýmařov
Ve čtvrtek 6. prosince 2018 v 17:00 bude v Galerii Octopus zahájena výstava „Kouzlo historických hraček“ ze sbírek Muzea hraček v Rychnově nad Kněžnou, která je poslední akcí celoročního projektu „Květy a kytice“ spolufinancovaného z Fondu mikropr...

Protipovodňová opatření města

4.prosince » Rýmařov
Městu Rýmařov se podařilo získat dotaci na realizaci projektu "Protipovodňová opatření města Rýmařov".

Odstávka elektřiny v úterý 4. prosince 2018

3.prosince » Rýmařov
Upozorňujeme občany, že v úterý 4. prosince 2018 v době od 07:00 do 11:00 proběhne na území města plánovaná odstávka elektrické energie.

Pozvánka na zasedání zastupitelstva

30.listopadu » Rýmařov
Zastupitelstvo města Rýmařova zve všechny občany na zasedání, které se koná v řádném termínu ve čtvrtek 13. prosince 2018 od 17:00 ve velkém sále Střediska volného času Rýmařov na Okružní ulici 10.

Nástěnný kalendář na rok 2019

29.listopadu » Rýmařov
Město Rýmařov vydalo na rok 2019 oblíbený nástěnný kalendář s fotografiemi z jesenické přírody, jejichž autorem je Vladimír Lehký. Od pátku 30. listopadu 2018 pak budou další fotografie autora k vidění na výstavě v prostorách rýmařovské radnice.

Na Revoluční ulici bylo dokončeno nové parkoviště

28.listopadu » Rýmařov
Dne 22.11.2018 byla ukončena realizace stavby parkoviště na Revoluční ulici, které je určeno pro parkování a odstavování celkem šestnácti osobních automobilů s kolmým uspořádáním stání, z toho jedno krajní parkovací stání řešeno jako bezbariérové.

Klavírní festival s hudební dílnou Petra Bazaly

28.listopadu » Rýmařov
Základní umělecká škola Rýmařov připravila na středu 5. prosince 2018 od 10:00 klavírní festival s hudební dílnou skladatele Petra Bazaly.

Louskáček v rýmařovském kině

28.listopadu » Rýmařov
Tradiční balet Louskáček v podání londýnského královského baletu je překrásné představení, které rozhodně stojí za vidění. Nenechte si tuto příležitost uniknout - přímý přenos z Royal Opera House bude na programu rýmařovského kina v pondělí 3. pro...
Josef Čapek - Český malíř, spisovatel, fotograf, grafik
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Leona Pleská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Leona Pleská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes