Leona Pleská

Vztahuje se k

Panáček nejen na Pradědu

11:38 » Rýmařov
Městské muzeum Rýmařov nabízí v Galerii Octopus výstavu Chrudoše Valouška, která bude současně probíhat rovněž v Amsterdamu, Antverpách a Utrechtu.

Burza dětského a těhotenského vybavení

11:38 » Rýmařov
Mateřské centrum Sluníčko při Středisku volného času Rýmařov pořádá ve dnech 17.-18. října 2018 v SVČ burzu sezónního dětského a těhotenského oblečení a potřeb včetně kočárků, autosedaček a sportovních potřeb.

Upozornění na ohňostroj

16.října » Rýmařov
V rámci oslav 100. výročí založení republiky bude v pátek 26. října ve 20:00 odpálen v parku před SVČ Rýmařov ohňostroj. Parkoviště před SVČ bude proto z bezpečnostních důvodů od 16:00 uzavřeno. Organizátoři proto žádají občany, aby v době odpálen...

Rýmařovské oslavy 100 let republiky

15.října » Rýmařov
Rýmařov oslavuje stoleté výročí samostatné republiky v průběhu celého letošního roku a připomíná i další události, jejichž kulaté výročí letos vzpomínáme.

Představení o 100 letech republiky zrušeno!

15.října » Rýmařov
Středisko volného času oznamuje, že divadelní představení „vévévé.československo.cs“ bylo pro žáky i veřejnost zrušeno.

SVČ zahajuje novou sezónu baletních přenosů

12.října » Rýmařov
Středisko volného času zahajuje v pondělí 15. října 2018 další sezónu přímých přenosů toho nejlepšího ze současného repertoáru Royal Opera House v Londýně.

Sto let republiky v jednom večeru

8.října » Rýmařov
V rámci oslav stého výročí založení samostatné republiky připravilo Středisko volného času Rýmařov divadelní představení „vévévé.českoslovenko.cs“. Žáci budou navštíví představení v rámci školní výuky, dospělí mohou hru zhlédnout zdarma ve středu ...

Územní studie krajiny správního obvodu ORP Rýmařov

7.října » Rýmařov
Městský úřad Rýmařov, odbor stavební úřad – úřad územního plánování nyní pořizuje „Územní studii krajiny správního obvodu obce s rozšířenou působností Rýmařov“ (dále jen „ÚSK SO ORP Rýmařov").

Rýmařované zvolili nové zastupitele

7.října » Rýmařov
V Rýmařově se v řádném termínu voleb 5.-6. října 2018 volilo 21 členů zastupitelstva. V seznamu voličů bylo ve dnech konání voleb zapsáno celkem 6 979 voličů, z nich využilo svého volebního práva 2 913 občanů, což představuje volební účast 41,74 %.

Výsledky komunálních voleb v mikroregionu Rýmařovsko

7.října » Rýmařov
V mikroregionu Rýmařovsko přišlo k volbám do obecních a městských zastupitelstev z celkového počtu 14 180 oprávněných voličů celkem 6 840, což představuje volební účast 48,24 %.

Panáček nejen na Pradědu

3.října » Rýmařov
Městské muzeum Rýmařov nabízí v Galerii Octopus výstavu Chrudoše Valouška, která bude současně probíhat rovněž v Amsterdamu, Antverpách a Utrechtu.
Josef Čapek - Český malíř, spisovatel, fotograf, grafik
ČSSD - Přední levicová politická strana

Tato informační stránka o Leona Pleská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Leona Pleská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes