David Pokorný

Related to

Být skautem je IN. Zájem o něj v posledních letech roste

29.September » Olomoucká Drbna
Být platným členem týmu, umět řešit problémy a pomáhat druhým – takové jsou některé z hlavních skautských kompetencí, které rozvíjí současný skautský program. A zájem o něj roste stejně jako ochota být nápomocen v krizových situacích – včetně pand...

Politici se rozkmotřili kvůli pronájmu obecního bytu, získal ho zastupitel

14.August » iRegiony Impuls
Kandidoval za Svobodné, kteří prosazují, aby lidé nebyli závislí na státu. Přesto brněnský zastupitel David Pokorný zažádal o obecní byt na Brně-sever. Měl vysoké hodnocení, pronájem bez problémů získal. To však nemůže strávit část koalice z radni...

Brněnský zastupitel dostal obecní byt od městské části Brno-sever. Nejde o střet zájmů, hájí se

10.August » Brněnská Drbna
Brněnský zastupitel za Svobodné a Brno autem David Pokorný uspěl se žádostí o obecní byt v městské části Brno-sever. Informoval o tom ke konci minulého týdne server iRozhlas.cz. V názorech na přidělení bytu se přitom rozchází členové koalice městs...

Vedení Brna-sever přidělilo obecní byt zastupiteli. Podle místostarosty není řečeno, že se to nesmí

6.August » iROZHLAS
Přidělení městského bytu brněnskému politikovi rozdělilo vládnoucí koalici Brna-sever. Radní z KDU-ČSL nesouhlasí s tím, aby zastupitelé města měli nárok na obecní byty. Koaliční kolegové z hnutí ANO a hnutí SOL v tom ale nevidí problém. Byt je v ...

Obecní byt v centru Brna rozdělil radnici Brna-severu. Radní ho přidělili jednomu ze zastupitelů

6.August » ČRo Brno
Přidělení městského bytu brněnskému politikovi rozdělilo vládnoucí koalici čtvrti Brno-sever. Radní z KDU-ČSL odmítají, aby zastupitelé města měli nárok na obecní byty.

Sdílená auta jsou v Brně velkým hitem. Nyní jim však znovu konkuruje Uber

31.July » Deník.cz
Sdílení aut je mezi Brňany čím dál oblíbenější. Stoprocentní nárůst uživatelů však může přibrzdit návrat alternativní taxislužby Uber do ulic města.

Společnost Uber se vrací do Brna, začne fungovat už na konci července

23.July » iDNES.cz
V Brně bude opět fungovat přepravní firma Uber. Na sociálních sítích o tom informoval spolek Brno autem. Alternativní služba se do největšího jihomoravského města vrátí už na konci července.

Dům na samotě se skrývá pod zelenou střechou

8.July » bydlo.cz
Majitelé domů hledali odlehlé místo, kde mohli zůstat blízko přírody. Šedá fasáda obložená cemento-kompozitními panely, rozsáhlé prosklené plochy a zelená střecha, pomáhají objektu s 580 m2 obytné plochy splynout s okolní krajinou.

Dům na samotě se skrývá pod zelenou střechou

29.May » bydlo.cz
Majitelé domů hledali odlehlé místo, kde mohli zůstat blízko přírody. Šedá fasáda obložená cemento-kompozitními panely, rozsáhlé prosklené plochy a zelená střecha, pomáhají objektu s 580 m2 obytné plochy splynout s okolní krajinou.

Rodinný dům odstínech šedi

27.May » bydlo.cz
Na místě bývalé zahrádkářské kolonie v svažitému terénu, navrhlo studio plusminusarchitects rodinný dům, který se vyznačuje jednoduchou formou a kompaktním řešením. Svažitý pozemek umožnil zpřístupnit zahradu ze tří podlaží a dopřát úžasný výhledy...

Rodinný dům s výhledem do krajiny

27.May » bydlo.cz
Bydlení v přírodním prostředí malé obce, nad linií původní zástavby. Výslednou podobu domu formoval strmý svažitý pozemek nedaleko jihomoravské metropole.

Přízemní rodinný dům v okrajové části bratislavského Prievozu

26.May » bydlo.cz
Složité výchozí podmínky a pozemek v nesourodé zástavbě. Neokázalá moderní forma. Bezbariérový dům - introvert, který je schopen obsáhnout požadavky svých obyvatel a vytvořit přehledné a bezpečné obytné prostředí.
Jiří Oliva - politik za TOP09

Tato informační stránka o David Pokorný zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "David Pokorný" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes