15
new stories - click to show

Ondřej Vrabec

Related to

Cesta Ondřeje Vrabce: Od zobcové flétny k uznávanému hornistovi

20.October » ČRo Karlovy Vary
Věřte, že i oceňovaný sólohornista a dirigent začínal na zobcovou flétnu. Jaká tedy byla cesta Ondřeje Vrabce šéfdirigenta Karlovarského symfonického orchestru?

Začíná 188. sezona karlovarských symfoniků. Připomenou i Janáčkovu lišku Bystroušku

14.September » ČRo
V karlovarském Grandhotelu Pupp začíná ve středu 188. sezona Karlovarského symfonického orchestru. Zahajovací koncert uvede festival Dvořákův karlovarský podzim.

Hudba 20. století v podání Harmonie českých filharmoniků vzbudila velký zájem diváků

12.April » Opera PLUS
Dne 9. dubna se v Lichtenštejnském paláci ve zcela vyprodaném sále Bohuslava Martinů konalo další dopolední matiné Českého spolku pro komorní hudbu. Tentokrát sliboval program putování hudbou skladatelů dvacátého století v podání oživeného souboru H…

Ondřej Vrabec - lesní roh, dirigent Jan Kučera

4.April » Informuji.cz
Antonín Dvořák Polednice, symfonická báseň op. 108 Wolfgang Amadeus... | Karlovy Vary - (2022-04-07 19:30:00 - 2022-04-07 00:00:00)

Týden s hudbou. Nejzajímavější události české a slovenské hudební scény.

4.April » Opera PLUS
Přinášíme vám nový Týden s hudbou pro první dubnový týden, kde opět naleznete informace o tom nejzajímavějším, co se v následujícím týdnu uskuteční u nás a na Slovensku, doplněné o stream ze zahraničí. The post Týden s hudbou. Nejzajímavější událost…

Přijmeme houslistku či fotografku. Uprchlíci mění letité zvyklosti agenturního zaměstnávání

22.March » iHNED.cz
Neobvyklý požadavek dostala personální agentura ManpowerGroup. Karlovarský symfonický orchestr poptával dvě houslistky. Přestože jsou podobné agentury zejména ve souvislosti s Ukrajinci spojované spíše s dělnickými nebo technickými profesemi,...

Pavel Bořkovec Quartet, Ondřej Vrabec: Hornové kvintety

2.February » ČRo
Nová nahrávka souboru Pavel Bořkovec Quartet a hornisty Ondřeje Vrabce s hudbou Wolfganga Amadea Mozarta, Ludwiga van Beethovena a současných britských skladatelů – Robina Hollowaye a Petera Seabourna. Hodnocení připravil Milan Bátor.

Orchestr si mě vybral, což mě strašně těší, pochvaluje si nový šéfdirigent KSO Ondřej Vrabec

14.January » ČRo Karlovy Vary
Milovníci klasické hudby v Karlových Varech se mohou těšit na novou výjimečnou osobnost české hudební scény, dirigenta a hornistu Ondřeje Vrabce.

Orchestr si mě vybral, což mě strašně těší, říká nový šéfdirigent KSO Ondřej Vrabec

13.January » ČRo Karlovy Vary
Milovníci klasické hudby v Karlových Varech se mohou těšit na novou výjimečnou osobnost české hudební scény, dirigenta a hornistu Ondřeje Vrabce.

Do čela Karlovarského symfonického orchestru míří Ondřej Vrabec

7.January » časopis Harmonie
Posluchači klasické hudby v Karlových Varech se mohou brzy těšit na novou výjimečnou osobnost české hudební scény – dirigenta a hornistu Ondřeje Vrabc...

Karlovy Vary: Novým šéfdirigentem KSO bude Ondřej Vrabec

21.December » ParlamentniListy.cz
Posluchači klasické hudby v Karlových Varech se mohou brzy těšit na novou výjimečnou osobnost české hudební scény – dirigenta a hornistu Ondřeje Vrabce, který od sezony 2022/2023 převezme pomyslnou štafetu od Jana Kučery a stane se novým šéfdirigent…

Šéfdirigentem karlovarských symfoniků bude Ondřej Vrabec

21.December » ČRo
Posluchači klasické hudby v Karlových Varech se mohou brzy těšit na novou výjimečnou osobnost české hudební scény - dirigenta Ondřeje Vrabce. Ten se od příští sezony stane novým šéfdirigentem Karlovarského symfonického orchestru.

Tato informační stránka o Ondřej Vrabec zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ondřej Vrabec" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes