nových článků - klikněte pro zobrazení

Damian Polák

K zemím bojkotujícím boxerské šampionáty se připojily Švédsko a Kanada

15.února » iDNES.cz
Řady zemí bojkotujících letošní světové šampionáty v boxu rozšířily Švédsko a Kanada. Stejně jako iniciátorům bojkotu Spojeným státům americkým, k nimž se následně připojily Česko či Irsko, jim vedle kontroverzního vedení Mezinárodní boxerské asocia…

Viviani opanoval brněnský velodrom

13.září » RoadCycling.cz
Italský profesionál Elia Viviani dle očekávání vyhrál dráhové omnium Grand Prix Favorit Brno. Od druhého v pořadí Poláka Damiana Slaweka jej sice v cíli dělilo 13 bodů, ale celkový průběh závodu tak jednoznačně nevyzníval.

Viviani zazářil na brněnském velodromu

13.září » ČT24
Olympijský vítěz Elia Viviani splnil roli největšího favorita a vyhrál čtvrteční večerní dráhové omnium na Velké ceně Favoritu Brno. Italský cyklista porazil druhého v pořadí Poláka Damiana Slaweka o 13 bodů. Nejlepším Čechem byl na sedmém místě Pet…

Tato informační stránka o Damian Polák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Damian Polák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes