15
new stories - click to show

Vít Pražák

Related to

Rokytnice a Smržovka budou mít na víkend sáňkařskou dráhu

14.January » Seznam Zprávy
Upravenou přírodní sáňkařskou dráhu na víkend poprvé otevře krkonošská Rokytnice nad Jizerou. Provoz začne v sobotu i na trati ve Smržovce. Svoji přírodní dráhu už zprovoznily Hejnice na Liberecku, jedna je i na Ještědu.

Nová sjezdovka na Ještědu je hotová. Zahájí provoz před Štědrým dnem

19.December » E15.cz
Počasí zatím lyžařům v Jizerských horách příliš nepřeje, proto lyžařská sezóna na Ještědu u Liberce začne až 23. prosince. Sjezdovky včetně té nově vystavěné budou v provozu každý den od půl deváté ráno do čtyř hodin odpoledne.

Na lyže v Česku až o Vánocích? Provozovatelé: „Hrůza, sprostota! Hospoda je nebezpečnější“

3.December » Blesk.cz
Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes ve Sněmovně naznačil, že by se v Česku mohla stejně jako v Rakousku otevřít lyžařská střediska až o Vánocích. Jižní sousedé totiž plánují otevření 24. prosince, Babiš mluvil o tom, že se je chystáme kopírovat. Provo...

Největší lyžařské středisko v Libereckém kraji začalo zasněžovat

27.November » Seznam Zprávy
Krkonošská Rokytnice nad Jizerou, která je největším lyžařským střediskem v Libereckém kraji, zahájila tento týden zasněžování sjezdovek. Všechny skiareály čekají na rozhodnutí vlády, za jakých podmínek bude možné v zimě lyžovat.

Čekáme, co bude, zní z Rokytnice. Největší skiareál v kraji začal zasněžovat

27.November » Liberecká Drbna
Krkonošská Rokytnice nad Jizerou, která je největším lyžařským střediskem v Libereckém kraji, zahájila tento týden zasněžování sjezdovek. Stejně jako další skiareály čeká na rozhodnutí vlády, za jakých podmínek bude možné v zimě lyžovat. „Pracujem...

Lyžařské areály vyhlížejí nejistou sezonu, investují do zasněžování i vleků

11.November » iRegiony Impuls
Nová sjezdovka, nové vleky, početnější sněžná děla. Skiareály v Libereckém kraji se připravují na nadcházející zimní sezonu. I když netuší, jak se vyvine situace kolem epidemie koronaviru a vládních omezení.

Lyžování v rouškách? Lanovka je oficiálně na stejném stupni rizika jako metro

10.September » Seznam Zprávy
Na koronavirovou sezonu se začaly připravovat skiareály v Česku. Řeší například, že lanovky jsou oficiálně vedené jako prostředky veřejné hromadné dopravy, podobně jako třeba metro. Lyžaři by tak na lanovky museli v rouškách.

Zimní sezona v Libereckém kraji byla dobrá jen pro některé areály

8.March » Liberecká Drbna
Končící zimní sezona byla v Libereckém kraji dobrá jen pro některá lyžařská střediska. Podprůměrná bude pro krkonošskou Rokytnici nad Jizerou nebo Ještěd v Liberci, vyplývá z ankety mezi provozovateli.

Víkend lyžařům přál, v areálech jsou zatím stále velmi dobré podmínky

2.March » Liberecká Drbna
Víkend pro zimní střediska v Libereckém kraji z pohledu návštěvnosti patřil k těm lepším v této sezoně. V areálech lyžovaly o víkendu tisíce lidí. Vyplývá to z údajů od provozovatelů středisek. Sněhu je zatím dostatek, na sjezdovkách leží až 80 ce...

Noční mrazy i čerstvý sníh zlepšily podmínky pro lyžování

13.February » Liberecká Drbna
Díky nočnímu zasněžování ale i mírnému sněžení v posledních dnech jsou aktuální podmínky v lyžařských areálech velmi dobré. A smutnit nemusí ani běžkaři. I pro ty jsou totiž upraveny desítky kilometrů tratí.

ONLINE: Na Česko udeřil orkán. Bouře zastavila vlaky, bez proudu je 100 tisíc lidí

10.February » Blesk.cz
Orkán Sabine udeřil plnou silou na Česko. Silný vítr láme stromy, bez elektřiny je asi 100 tisíc domácností. Na jihu Čech spadl strom na auto, policie informuje o prvních zraněních. Hasiči jsou od od brzkých ranních hodin v terénu. Potíže mají vla...

ONLINE: Do Česka dorazil orkán. Bouře zatopila domy i auta, děsivě „pohazovala“ s letadly

10.February » Blesk.cz
Záplavy, polámané stromy, výpadky proudu a chaos v dopravě za sebou na britských ostrovech zanechává orkán Ciara. V Německu jej pojmenovali pro změnu Sabine. Provoz letišť je narušen i tam, děsivá videa z Británie ukazují přitom velké problémy, do...

Tato informační stránka o Vít Pražák zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Vít Pražák" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes