Terezie Radoměřská

Vztahuje se k

Čeho nabyl občan Pilný? A co to přinese nám?

26.května » blog.idnes.cz
Má víra v ješitnost jako hybnou sílu mnohých činů je bezbřehá. Co pan Pilný, jak velká je jeho ješitnost? Větší než funkce, větší než předseda? Doufám.

A co když je to sladké ovoce pomsty, co způsobilo pád vlády?

2.května » blog.idnes.cz
Představme si, že prezident nemá rád Babiše. Možná mu kdysi šlápl na kuří oko. Prezident nezapomíná. Co když se kdysi přátelé z ČSSD přeci jen domluvili? Co když je premiérské harakiri jen zaříkávání k zahnání starých stínů?

Ne-mocný muž na Bosporu

17.dubna » blog.idnes.cz
Turecko se dobrovolně vzdalo evropských hodnot, které mu vetkl Atatürk. Shromáždil-li dnes v noci Erdogan nitky k moci, musí se již zítra Evropa probudit a svázat mu je.

Zavzpomínejte na Vánoce

4.ledna » Klub knihomolů
Vánoce jsou sice již za námi, proč se ale nevrátit v čase a ještě jednou si nevychutnat kouzelnou atmosféru těchto svátků? Jako stvořené jsou pro to dvě knihy, o kterých si můžete více přečíst v našem článku. První titul nadchne všechny příznivce ...

Amerika tu není k tomu, aby plnila přání Evropy. Bohudíky.

9.listopadu » blog.idnes.cz
Obávám se, že média uvěřila svým vlastním titulkům. Že Evropa zapomněla, že jen odvážná a razantní Amerika zůstane velmocí. A zapomněla taky, že Ameriku nedělají titulky evropských médií, ale staletá demokratická tradice.
Michal Janek - Politik za TOP 09
Mikuláš Bek - Český vysokoškolský pedagog
Radim Fiala - Politik za ODS
Jiří Zimola - Politik za ČSSD, hejtman Jihočeského kraje
Jiří Besser - Český politik
Jan Hamáček - Poslanec za ČSSD

Tato informační stránka o Terezie Radoměřská zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Terezie Radoměřská" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes