15
new stories - click to show

Pierre Richard Francouzský herec

Related to

Filmové promítání pro seniory – Dvě slova jako klíč

9.November » Chrudimské noviny
Chrudim – Ve čtvrtek 16. listopadu v 10 hodin dopoledne uvede Městské kino Chrudim český film Dvě slova jako klíč. Snímek natočil režisér Dan Svátek podle předlohy cestovatele a reportéra Josefa Formánka. Aktuální tuzemská filmová produkce uvádí na …

Tajemné soukromí laskavého smolaře

5.November » NašeHvězdy.cz
Na filmovém plátně je PIERRE RICHARD (89) sice proslulý nemotora, který je neustále nešťastně zamilovaný. Ve skutečnosti ale prošlo jeho životem mnoho krásných žen.Ani na prahu dev... Celý článek najdete na webu nasehvezdy.cz

RECENZE: Johnny Depp je ve filmu o Jeanne du Barry králem

10.October » Novinky.cz
Canneský festival letos hned v úvodu dostál své pověsti milovníka alespoň drobných skandálů, když na zahájení ohlásil a uvedl snímek Jeanne du Barry - Králova milenka s Johnnym Deppem v roli krále Ludvíka XV.

Říjen v kinech: Depp jako francouzský král nebo filmy, u kterých se budete bát

Nejkrásnější místa Olomouce, fascinující projekty, inspirující osobnosti, fotoreportáže, redakční články, jež vám udělají chuť na město, které je otevřené budoucnosti.

Jeanne du Barry - Králova milenka

29.September » Nový Bydžov
Historické životopisné drama o životě Jeanne Bécu, která se narodila jako nemanželská dcera chudé švadleny v roce 1743, ale nakonec se stala poslední milenkou Ludvíka XV. Hrají: Maïwenn, Johnny Depp Pierre Richard aj.

NEJEN PRO SENIORY JEN ZA 60 KČ: Dvě slova jako klíč

29.September » Nový Bydžov
Osudy různých lidí na několika kontinentech, které se prolínají a nakonec spojí v jeden příběh. Hrají: David Švehlík, Ivan Franěk, Pierre Richard, Jana Nagyová Pulm, Jaroslav Dušek, Marika Šoposká aj.

Dvě slova jako klíč? Strhující filmová záležitost po všech stránkách

22.September » Kultura21.cz
Dvě slova jako klíč je nový český film, který vznikal podle stejnojmenné knihy Josefa Formánka. Zatím jsem ji nečetl, ale to, co pro plátno vytvořil režisér Dan Svátek a kameraman Jakub Šimůnek, tak klobouk dolů. Navíc tam hrají výborní čeští herci,…

25 nejlepších filmových parodií, které můžete vidět. Víme, kde je najdete online

14.September » AVmania.cz
Filmové parodie jsou divácky velmi vděčné a mezi filmaři oblíbené. Tvůrci v nich mohou totiž zcela beztrestně vykrádat cizí díla a v jejich nápodobě popustit uzdu své fantazii. Vybrali jsme nejlepší zahraniční i české parodie.

Návštěva domorodého kmene v Indonésii byla duševní očistou, říká herec Franěk

24.August » Revue iDNES.cz
Ivan Franěk (59) promluvil o natáčení v Indonésii, kde si díky získanému odstupu od zaběhlého způsobu života a setkání s domorodým kmenem uvědomil mnoho věcí. Herec pro iDNES.cz zavzpomínal také na přípravy filmu filmu Dvě slova jako klíč a přiznal,…

Počítačové hry – zábava pro flákače nebo sílící umělecká branže?

17.August » TVGURU.cz
Počítačové, konzolové a jiné druhy her provází lidstvo už hezkou řádku let. Jsou hry jen tupou zábavou pro masy, nebo mají sílu otevírat složité otázky cirkulující ve společnosti?

Tato informační stránka o Pierre Richard zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pierre Richard" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes