15
new stories - click to show

Lukáš Rittstein

Related to

Keltský hřbitov je naprosto výjimečný a odkazuje na historii Dolních Břežan

1.June » PrahaIN.cz
REPORTÁŽ: Je to obec v těsné blízkosti metropole, leží sice už v okrese Praha-západ, ale díky své výhodné pozici zlákala řadu obyvatel hlavního města k tomu, aby změnili své bydliště. Mluvíme o Dolních Břežanech. Obci, která vstala jako bájný Fénix …

Pracovna: V ateliéru sochaře, designéra a muzikanta Michala Cimaly

29.May » ČRo
Michal Cimala (1975) absolvoval Ateliér kovu a šperku u Vratislava Karla Nováka na pražské UMPRUM a prošel studijními pobyty v Berlíně, Miláně i Los Angeles. Působil také na AVU jako asistent v Ateliéru sochy u Jaroslava Rony a Lukáše Rittsteina.

Sochy Lukáše Rittsteina na vinici Kolby

28.May » Informuji.cz
Od poloviny května mohou návštěvníci pouzdřanského vinařství Kolby... | Pouzdřany - (2024-05-15 00:00:00 - 2024-08-31 00:00:00)

Umění s výhledem na Pálavu. Vrchol vinohradu na Břeclavsku zdobí tři sochy Lukáše Rittsteina

Netradiční místo pro vyhlídku do krajiny nabízí vrchol vinohradu vinařství Kolby na okraji Pouzdřanské stepi na Břeclavsku. Lidé si tu mohou odpočinout uvnitř tří uměleckých děl sochaře Lukáše Rittsteina. Sochy místo zdobí od poloviny května, vinařs…

Sochy ve vinici u Pouzdřanské stepi jsou rovněž úkryty pro turisty

19.May » Novinky.cz
Celou letní turistickou sezonu budou ve vinici kousek od vrcholků Pouzdřanské stepi, nedaleko stejnojmenné obce na Břeclavsku, stát tři plastiky. Jsou z dílny sochaře Lukáše Rittsteina a výjimečné jsou tím, že v sobě ukrývají posezení.

Ozdoba vinic v Pouzdřanech. Podívejte se na sochy, ve kterých se dá sedět

/VIDEO, FOTO/ Na vrcholu vinohradu vinařství Kolby se tyčí nová díla českého sochaře Lukáše Rittsteina. Tři sochy, inspirované jeho cestami po Papui Nové Guineji, nabízejí návštěvníkům nejen umělecký zážitek, ale i možnost odpočinku s výhledem na Pá…

Nezvyklé duté sochy ve vinicích slouží jako posezení s výhledem na vinohrady

16.May » iRegiony Impuls
Na jižních svazích u Pouzdřan na Břeclavsku se táhnou viniční tratě. Teď v polovině května se tu ale objevily tři neobvyklé sochy. Kolemjdoucí uvidí sochy zírající do dálky. Žádné obličeje ale z druhé strany nespatří. Naopak lidé sami se mohou stát …

Z centra Liberce kvůli kompletní opravě dočasně zmizela plastika Věčná něha

31.December » Liberecká Drbna
Z dolního centra Liberce kvůli kompletní opravě dočasně zmizela plastika Věčná něha, která připomíná kytovce vyplaveného na pobřeží. Zpět do Jánské ulici se po opravě vrátí za několik měsíců, na jaře.

Z centra Liberce zmizela Věčná něha

31.December » Náš REGION
Z dolního centra Liberce kvůli kompletní opravě dočasně zmizela plastika Věčná něha, která připomíná kytovce vyplaveného na pobřeží. Zpět do Jánské ulici se po opravě vrátí za několik měsíců, na jaře, informovala mluvčí radnice Jana Kodymová.

Ostravský magnet pro vandaly opět zničený. Plastiku popsali hned po její rekonstrukci

22.November » Náš REGION
Ostravskou obrýlenou plastiku Úsvit umístěnou před budovou Domu umění Galerie výtvarného umění Ostrava poškodili vandalové jen den po její kompletní rekonstrukci. Policisté je zadrželi krátce po činu.

V Ostravě opravili Brýle, den nato... Sochu počmárali tři mladí skejťáci!

21.November » Ahaonline.cz
Jen den uplynul od chvíle, kdy se na podstavec před Dům umění v Ostravě vrátila zrestaurovaná socha zvaná Úsvit, lidmi překřtěná na Brýle. Pak se stala terčem tří vandalů (16, 22 a 33).

Tato informační stránka o Lukáš Rittstein zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Lukáš Rittstein" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes