15
new stories - click to show

Brian Robson

Related to

Náměstí Jiřího z Poděbrad čeká rekonstrukce: trhy se posunou, kašna zůstane

13.April » ČRo
V roce 2022 by mohla začít rekonstrukce pražského náměstí Jiřího z Poděbrad. Přeměna oblíbeného místa se řeší posledních dvacet let.

Společnost Disney ukázala „skutečný“ světelný meč jako z Hvězdných válek

13.April » RadioWave
Společnost Disney způsobila poprask mezi všemi fanoušky Hvězdných válek. Nedávno totiž představila prototyp „skutečného“ světelného meče.

Ze zahrady v Anglii někdo ukradl největšího králíka na světě

13.April » RadioWave
V anglickém hrabství Worcestershire někdo ukradl největšího králíka na světě. Jeho majitelka teď ve snaze dostat zvíře zpátky nabízí odměnu. Zprávu přináší britský Guardian.

Obchod v Hongkongu zastaví v reakci na dokument Seaspiracy prodej rybích produktů

12.April » RadioWave
Hongkongský obchod s potravinami Slowood vyřazuje ze své nabídky rybí produkty. Reaguje tak na dokumentární film Seaspiracy, který na konci března uveřejnila streamovací platforma Netflix.

První výsledky studie ukazují na novou naději pro pacienty s nádory mozku

12.April » RadioWave
Výsledky prvotních studií ve Velké Británii dávají naději na úspěšnou léčbu agresivních nádorů mozku. Klíčovou roli má hrát experimentální lék.

Nejlepší města pro vegetariány? Vede Londýn, následuje Berlín a Mnichov

12.April » RadioWave
Kulinářská scéna v Evropě v posledních deseti letech přeje těm, kteří se stravují bez masa. Na jídelních lístcích restaurací se rozšiřuje nabídka pro vegetariány, stejně tak výběr vhodných potravin třeba v supermarketech. Platforma Nestpick teď se...

Ztracené album Prince vyjde v červenci

9.April » RadioWave
Album s názvem Welcome 2 America nahrál Prince v roce 2010 a poprvé bude zveřejněno letos v červenci. Titulní singl desky tematizuje toxickou kulturu celebrit a vzrůstající vliv internetu.

V šedesátých letech sám sebe poslal v krabici přes půlku světa. Teď hledá přátele, kteří mu pomohli

9.April » RadioWave
Příběh Velšana Briana Robsona je po téměř půl století stále neuvěřitelný. Tehdy devatenáctiletý Brian se totiž v roce 1965 rozhodl dostat tajně z Austrálie do Británie uzavřený v dřevěné bedně. O kuriózní cestě, která ho téměř stála život, už stih...

Z Austrálie kdysi odletěl v bedně. Nyní hledá kamarády, kteří ho odeslali

9.April » Novinky.cz
Když mu bylo 19 let, nechal se kvůli tomu, že se chtěl vrátit do vlasti, poslat letecky v bedně z Austrálie do Velké Británie. Cestu, která neprobíhala podle plánu, přežil jen se štěstím, teď pětasedmdesátiletý Velšan Brian Robson vydává knihu o s...

Tato informační stránka o Brian Robson zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Brian Robson" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes