15
new stories - click to show

Douglas Ryder

Related to

Qhubeka Assos vybírá zbytky

8.December » RoadCycling.cz
Nedá se to nazvat jinak. Tým Qhubeka Assos přežil ztrátu sponzora, ale s omezeným rozpočtem si nemůže moc vybírat. A tak bere všechno možné, co zbude po konkurenčních týmech.

Z NTT se stává Qhubeka Assos

20.November » RoadCycling.cz
Jihoafrický tým NTT od příštího roku zmeni název na Qhubeka Assos. Celek Douglase Rydera je zachráněn, ale s výrazným snížením rozpočtu.

Kreuzigerův tým má naději. Našel se nový sponzor

16.November » RoadCycling.cz
Tým NTT by měl pokračovat v profesionální cyklistice i v příštím roce. Douglas Ryder, majitel jihoafrického celku, podle neoficiálních informací našel nového sponzora a rozpočet týmu bude 8 milionů eur.

Riis končí v NTT. Co bude s týmem?

11.November » RoadCycling.cz
Pouze jednu sezón strávil Bjarne Riis v roli manažera týmu NTT. Riis měl původně se dvěma společníky jihoafrický celek koupit, ale k tomu vůbec nedošlo.

Tým Romana Kreuzigera je kompletní

13.January » RoadCycling.cz
Podpisem 24letého dánského cyklisty Michaela Carbela se uzavřela soupiska týmu NTT, v němž bude i v tomto roce působit Roman Kreuziger. Nyní se tým sešel na prvním letošním společném soustředění ve španělské Denii na Bílém pobřeží (Costa Blanca).
Leopold König - Český cyklista
Petr Vakoč - Český cyklista
Zdeněk Štybar - Český silniční cyklista a cyklokrosař

Tato informační stránka o Douglas Ryder zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Douglas Ryder" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes