15
new stories - click to show

Sebastiana San

Related to

Mord režiséra Adama Martince okouzlil porotu ve Varech

7.July » Tojesenzace.cz
Český film Mord získal Zvláštní uznání poroty v Hlavní soutěži na 58. ročníku KVIFF. Světová premiéra snímku proběhla v neděli The post Mord režiséra Adama Martince okouzlil porotu ve Varech first appeared on Tojesenzace.cz .

TELEVIZIONÁŘ: Hledá syna. Bez zvláštních znamení, kdesi u hranic Států

29.June » iDNES.cz
Dvě ceny z festivalu Sundance, dvě ze San Sebastianu, jedna z Curychu; to je docela slušná sbírka prestižních trofejí na to, že v případě snímku Bez zvláštních znamení jde o prvotinu.

ŽIVĚ: České derby

23.June » ČT24
Chuchle Arena Praha po roce opět hostí vrchol dostihové sezony. Na celkově již 104. ročník Českého derby se do Prahy sjela elita, včetně vítězného bělouše San Sebastiana z Jarní ceny. Přímý přenos sledujte živě na ČT sport a ČT sport Plus.

Václav Janáček přilétá do sedla favorita derby

20.June » Náš REGION
Mnohonásobný český, ale i španělský šampion žokej Václav Janáček přiletí z Madridu do Prahy. V nedělním 104. Westminster Českém derby v Chuchle Areně se představí v sedle hřebce San Sebastiana, který je favoritem dostihu.

Tour de France se vrátí do Španělska, v roce 2026 začne v Barceloně

18.June » ČT24
Nejslavnější cyklistický závod Tour de France odstartuje v roce 2026 v Barceloně. V katalánské metropoli se uskuteční úvodní dvě etapy a také v ní začne třetí etapa. Informovali o tom pořadatelé slavného závodu.

Světová premiéra Mordu v Karlových Varech

17.June » Tojesenzace.cz
Českým zástupcem v Hlavní soutěži 58. ročníku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary bude celovečerní debut režiséra Adama Martince Mord. Dnes The post Světová premiéra Mordu v Karlových Varech first appeared on Tojesenzace.cz .

KVÍZ: Limonádový Joe. Dokážete doplnit hlášky, názvy písní či hlavních postav?

Dnes už každý filmový pamětník ví, kdo je Limonádový Joe. Když ale před šedesáti lety představovali Jiří Brdečka a Oldřich Lipský svou westernovou parodii v kinech, byla to sázka do loterie, klidně z ní mohl být propadák. Jiří Brdečka napsal scénář …

KVÍZ: Limonádový Joe. Dokážete doplnit hlášky, názvy písní či hlavních postav?

Dnes už každý filmový pamětník ví, kdo je Limonádový Joe. Když ale před šedesáti lety představovali Jiří Brdečka a Oldřich Lipský svou westernovou parodii v kinech, byla to sázka do loterie, klidně z ní mohl být propadák. Jiří Brdečka napsal scénář …

Oceánská odysea: Na kole z lisabonských ulic k francouzskému pobřeží

5.June » Turistika.cz
Oceánská odysea pro mě představovala nejen cyklistickou výzvu, ale také nekonečný pramen inspirace a objevování. Touha po dobrodružství a toužení po poznání nových míst mě dovedly k rozhodnutí vydat se na tuto štreku. A cestovat sólo tomu…

Nemáme prostor pro chyby. Je před námi poslední den, pojďme ho společně udělat speciální, hecuje celý Arsenal Arteta

12.May » premiership.cz
Premier League > Arsenal zvládl další náročné utkání a po vítězství na Old Trafford je znovu v čele anglické Premier League. A ačkoliv jeho tým nemá nic ve svých rukou, manažer Mikel Arteta věří. A zcela jistě bude v úterý fandit Tottenhamu.

Lid, který tančí na úpatí Pyrenejí. Do Baskicka se zamiloval Hemingway i Orson Welles

9.May » Bleskově.cz
Voltaire popsal Basky jako „lid, který tančí na úpatí Pyrenejí,“ čímž vyjádřil hluboké kořeny baskického tradičního tance a povahy místních lidí.

Tato informační stránka o Sebastiana San zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Sebastiana San" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes