Jan Bárta

Related to

Elkov Author na vítězné vlně

13.May » RoadCycling.cz
Startovali ve čtyřech a všichni se vešli do první pětky závodu V4 - Alois Kaňkovský vyhrál další mezinárodní závod. Jan Bárta získal UCI body v kvalitních závodech a po druhém místě v etapě skončil ve Francii čtvrtý celkově. Hradečtí si připsali b...

Nominační závody vodních slalomářů jsou takové malé mistrovství světa

Vodní slalomáře čeká boj o reprezentaci, neboť nominační závody se uskuteční už první květnový víkend ve Veltrusech a o týden později v Praze. Výsledky budou hodně důležité, neboť ovlivní i šance borců usilovat o start na olympijských hrách 2020 v...

Celý tým pracoval výborně, pochvaloval si Bárta po triumfu ve Francii

25.April » iDNES.cz
Cyklista hradecké stáje Jan Bárta vyhrál ve Francii velmi dobře obsazený etapový závod Tour du Loir et Cher. Hradecká sestava tím jen potvrdila vydařený vstup do letošní sezony.

Jan Bárta celkově vyhrál závod Tour du Loir et Cher UCI 2.2

22.April » RoadCycling.cz
Jan Bárta se stal celkovým vítězem francouzského závodu Tour du Loir et Cher UCI 2.2, když s celým týmem strategicky velmi dobře zvládli i poslední etapu.

Petr Marek: “Chtěl bych prospět české cyklistice!“

21.April » RoadCycling.cz
Oslovili jsme Petra Marka, který načal druhý rok fungování ve funkci prezidenta Českého svazu cyklistiky, abychom především zjistili, jaké jsou jeho vize, cíle, předsevzetí a postoje v roli pro českou cyklistiku jedné z nejdůležitějších.

Jan Bárta vede závod Tour de Loir et Cher

20.April » RoadCycling.cz
Jan Bárta se dnes po skvělé práci celého týmu v závodě Tour de Loir et Cher oblékl do žlutého dresu vedoucího závodníka a připsal si 2. místo v etapě.

Programy pro rodiny z Olomouce

15.April » Rádio Proglas
Rodinné centrum v Olomouci kromě programů pro rodiny, seniory, osamělé rodiče nebo snoubence také vydává časopis Rodinný život. V Kafemlýnku 16. dubna 2019 uslyšíme, jak to jde všechno dohromady.

Týden s tancem

9.April » Opera PLUS
Novinky ze současného tance i baletu (od 9. dubna 2019) jsou tu – z Ústí, Opavy i z Bratislavy a nechybí pozvánka na blížící se výjezd s Divadlem Archa do Hellerau. The post Týden s tancem appeared first on OperaPlus .

Cyklisté stáje Elkov Author doma vládli a ve Francii byli vidět

2.April » iDNES.cz
Byl to to týden, na který budou i při svých úspěších v posledních sezonách cyklisté hradecké stáje Elkov Author rádi vzpomínat.

Beseda s Jánem Svoradou v Kroměříži

14.March » MTBS.cz
V sobotu 16. března se můžete vydat k besedě s Jánem Svoradou, legendou domácí cyklistiky a dosud jediným českým vítězem závěrečné etapy Tour de France na Champs-Élysées. Kroměřížská kavárna veloCAFÉ, která se stala významnou zastávkou na švihu sp...

2. liga: Budějovický David Servis byl v malém derby šťastnější. Písek si musí na jistotu play-off počkat

14.February » Jihočeské týdeníky
ČESKÉ BUDĚJOVICE/PÍSEK - Třicáté deváté kolo třetí nejvyšší hokejové soutěže proti sobě svedlo jihočeské rivaly z týmů HC David Servis České Budějovice a IHC Písek. Peprný souboj pravidelných soupeřů z posledních let vyzněl lépe pro domácí, kteří ...

Cyklistická stáj Elkov vede i po změnách. Nebudeme slabší, věří šéf

7.February » iDNES.cz
Na konci minulé sezony se jim sečetly body a ze všech stájí zařazených do kategorie UCI Continental team byli nejlepší. Už tak příjemné zakončení úspěšného roku nyní pro hradeckou cyklistickou stáj Elkov Author dostalo nový, rovněž velmi příznivý ...

Tato informační stránka o Jan Bárta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Bárta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes