Jan Bárta

Related to

Programy pro rodiny z Olomouce

15.April » Rádio Proglas
Rodinné centrum v Olomouci kromě programů pro rodiny, seniory, osamělé rodiče nebo snoubence také vydává časopis Rodinný život. V Kafemlýnku 16. dubna 2019 uslyšíme, jak to jde všechno dohromady.

Týden s tancem

9.April » Opera PLUS
Novinky ze současného tance i baletu (od 9. dubna 2019) jsou tu – z Ústí, Opavy i z Bratislavy a nechybí pozvánka na blížící se výjezd s Divadlem Archa do Hellerau. The post Týden s tancem appeared first on OperaPlus .

Cyklisté stáje Elkov Author doma vládli a ve Francii byli vidět

2.April » iDNES.cz
Byl to to týden, na který budou i při svých úspěších v posledních sezonách cyklisté hradecké stáje Elkov Author rádi vzpomínat.

Beseda s Jánem Svoradou v Kroměříži

14.March » MTBS.cz
V sobotu 16. března se můžete vydat k besedě s Jánem Svoradou, legendou domácí cyklistiky a dosud jediným českým vítězem závěrečné etapy Tour de France na Champs-Élysées. Kroměřížská kavárna veloCAFÉ, která se stala významnou zastávkou na švihu sp...

2. liga: Budějovický David Servis byl v malém derby šťastnější. Písek si musí na jistotu play-off počkat

14.February » Jihočeské týdeníky
ČESKÉ BUDĚJOVICE/PÍSEK - Třicáté deváté kolo třetí nejvyšší hokejové soutěže proti sobě svedlo jihočeské rivaly z týmů HC David Servis České Budějovice a IHC Písek. Peprný souboj pravidelných soupeřů z posledních let vyzněl lépe pro domácí, kteří ...

Cyklistická stáj Elkov vede i po změnách. Nebudeme slabší, věří šéf

7.February » iDNES.cz
Na konci minulé sezony se jim sečetly body a ze všech stájí zařazených do kategorie UCI Continental team byli nejlepší. Už tak příjemné zakončení úspěšného roku nyní pro hradeckou cyklistickou stáj Elkov Author dostalo nový, rovněž velmi příznivý ...

Majiteli se nedaří Betramku udržovat v důstojném stavu. Pomůže větší ochrana?

29.January » Deník.cz
Vláda v pondělí schválila návrh na prohlášení Vily Bertramka na pražském Smíchově za národní kulturní památku. Stalo se tak dříve, než bylo v legislativním plánu kabinetu Andreje Babiše (ANO).

Silné okamžiky domácí scény 2018 - MR v Plzni

27.December » RoadCycling.cz
Dalším silným okamžikem silniční sezóny pro mne bylo společné Mistrovství České a Slovenské republiky pořádané v Plzni.

Tato informační stránka o Jan Bárta zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Bárta" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes