15
new stories - click to show

Gideon Sa

Related to

Tři dávky proti omikronu nestačí, očkujeme čtvrtou, oznámil Izrael

22.December » Seznam Zprávy
Izraelští politici i zdravotničtí experti se obávají přicházející další vlny koronaviru, tentokrát vysoce infekční mutace omikron. Izrael proto jako první stát světa začal nabízet čtvrté dávky vakcíny.

Znamená Netanjahuův konec skutečně „novou éru“ izraelské politiky?

26.July » A2larm
Nastolí nová izraelská vláda nový kurz izraelské politiky, nebo se bude jen křečovitě bránit výpadům expremiéra a jeho snaze vrátit se do čela politické moci v Izraeli?

Izraelci po roce opět volili parlament, Netanjahu vyhrál, ale nemá jistou většinu. Sledujeme online

23.March » Reflex.cz
Izrael dnes čekají již čtvrté parlamentní volby za uplynulé dva roky a druhé od začátku epidemie covidu-19. Stejně jako v těch posledních je hlasování označováno za referendum o premiérovi Benjaminu Netanjahuovi. Ten doufá, že mu k vítězství pomůže …

Izraelského premiéra možná čeká další Pyrrhovo vítězství. Navíc ho může dohnat obvinění z trestných činů

22.March » Lidovky.cz
Pravicová strana Likud premiéra Netanjahua sice v úterních volbách získá nejvíce hlasů, možná to ale bude jen další Pyrrhovo vítězství. „Bibiho“ navíc může brzy dohnat obvinění z vážných trestných činů.

Netanjahu se pokusí o šestý mandát. Čtvery předčasné volby během ani ne dvou let jsou světový unikát

21.March » Lidovky.cz
Příští týden proběhnou v Izraeli čtvrté předčasné volby během necelých dvou let. V průzkumech vede pravicový Likud úřadujícího premiéra Netanjahua, do parlamentní většiny má však daleko.

Volby v Izraeli – čtvrté za dva roky. Na volby budou dohlížet drony

21.March » Forum24
Izrael se už dva roky nachází v nestabilní politické situaci, kdy strana, která zvítězí ve volbách, nemá dostatečný počet mandátů na to, aby sestavila dlouhodobě udržitelnou vládu. Takže po prvních volbách v dubnu 2019 se konaly druhé volby o půl ro…

Tématem izraelských voleb bude sám premiér

12.March » Český rozhlas
Každé volby mají převládající téma. V Izraeli to nebude nečekaný mír s arabskými státy a dokonce ani covid-19, ale osud premiéra Benjamina Netanjahua. Izraelci, vlastně velmi podobně jako v poslední době Češi, neustále přepočítávají možnosti různých…

Jan Fingerland: Tématem izraelských voleb bude sám premiér

Každé volby mají nějaké převládající téma. V Izraeli to nebude nečekaný mír s arabskými státy a dokonce ani covid-19, ale osud premiéra Benjamina Netanjahua.
Korupce - Zneužití postavení nebo funkce v politice
SARS-CoV-2 - Nový koronavirus způsobující onemocnění COVID-19

Tato informační stránka o Gideon Sa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Gideon Sa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes