Andrej Sacharov

Related to

GLOSA: Kam vede energetická politika EU

20.April » Neviditelný Pes
Energetická politika rychlého odchodu od jádra dopadá nepříznivě na slabší sociální vrstvy a oslabuje svobodu Západu a posiluje jeho závislost na Rusku a zemích Blízkého východu.

Energetická politika EU vede k ožebračování obyvatel, tvrdí politik

17.April » deníkPlus.cz
Andrej Sacharov jako jaderný expert a spolutvůrce sovětské vodíkové bomby se vyznal ve fyzice a také zblízka a na vlastní kůži jako disident poznal sovětský režim. V oboru fyzika i v oboru „co dokáže totalita“ byl odborník.

Před třiceti lety, 2. února 1989, opustili poslední sovětští vojáci Afghánistán. Byla to porážka.

2.February » Svobodné fórum
Před třiceti lety, 2. února 1989, opustili poslední sovětští vojáci Afghánistán. Válka trvala téměř deset let. Vyžádala si asi jeden milion civilních obětí a přinesla vzestup islamistických fundamentalistických skupin (které byly podporovány Západ...

Car mezi bombami: Jak vypadá 25 tun vážící atomová puma?

28.January » Epochaplus.cz
V šedesátých letech minulého století se svět potácel na pokraji sebezničení. Dvě jaderné velmoci USA a SSSR na sebe cenily zuby, naštěstí představitelé obou států neměli natolik změklý mozek, že by se odhodlali zmáčknout atomový knoflík. Přesto ja...
Alexander Dubček - Slovenský politik

Tato informační stránka o Andrej Sacharov zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Andrej Sacharov" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes