15
new stories - click to show

Joao Santos

Related to

Juventus nabídl Chelsea výměnou za Jorginha tři hvězdné hráče

31.May » FotbalPortal.cz
Juventus stupňuje svůj hon na podpis záložníka Chelsea Jorginha a jako součást přestupu za něj výměnou nabídl tři svoje hráče. Jorginho je letním přestupovým cílem číslo jedna bývalého manažera Chelsea a nynějšího kouče Juventusu Maurizia Sarriho,...

Juventus má velký zájem o Jorginha. Nabídne Chelsea výměnou svoji hvězdu?

28.May » FotbalPortal.cz
Záložník Chelsea Jorginho je jedním z hlavních letních přestupových cílů kouče Juventusu Maurizia Sarriho a přestože Blues nemají v plánu svoji hvězdu prodávat, chystá se je Juventus přesvědčit nabídkou výměny za jednu ze svých opor. Jorginho půso...

Jorginhův agent nevyloučil jeho přestup do Juventusu

20.June » Eurofotbal.cz
Brazilský záložník Jorginho by v létě mohl znovu putovat za trenérem Mauriziem Sarrim. Fotbalista Chelsea je podle mnoha zdrojů první požadovanou Sarriho posilou po odchodu z Londýna do Turína.

Chelsea bude v příští sezóně lepší, myslí si agent Jorginha

21.March » premiership.cz
Joao Santos, agent záložníka Chelsea Jorginha, se domnívá, že pokud si vedení Blues ponechá Maurizia Sarriho, bude v příští sezóně lepším týmem. Co dalšího řekl k londýnskému velkoklubu a jak moc si je jistý úspěchem Chelsea v Evropské lize?
Fotbal - Míčový sport

Tato informační stránka o Joao Santos zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Joao Santos" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes