Steve Sem

Vztahuje se k

Sem-Sandberg, Steve: Bouře

21.května » iLiteratura.cz
Příběh lásky, nenávisti, ztracených iluzí, chmurných tajemství a stínů minulosti je inspirovaný Shakespearem i autorovými vzpomínkami z dětství.

Steve Sem-Sandberg: Bouře

5.dubna » Literárky
V tajemném románu spojil známý švédský autor slavnou Shakespearovu hru, vlastní fascinaci stopami druhé světové války a prostředí, které důvěrně zná z dětství. V textu, který má hypnotickou sílu, se vydává do 90. let na ostrov u pobřeží Norska.

Cenu Médicis získal Švéd Sem-Sandberg

4.listopadu » Právo
Letošní francouzskou literární cenu Médicis v kategorii zahraniční román získal švédský spisovatel, překladatel a novinář Steve Sem-Sandberg. Ocenění dostal za román Les Elus, který vyšel i v češtině pod názvem Vyvolení.

Cenu Médicis pro zahraniční román získal Švéd Sem-Sandberg, vítězná kniha vyšla i česky

3.listopadu » Kultura.iHNed.cz
Ve Francii se tento týden udělují literární ceny. Ta nejznámější, tedy Goncourtova cena, bude oznámena teprve ve čtvrtek. Cenu Médicis ve středu získal Steve Sem-Sandberg za román Vyvolení, který již vyšel také v českém překladu.

TOP 10 KNIHY

27.srpna » Právo
v týdnu od 15. do 21. 8. 1. Radka Třeštíková Bábovky 2. Milan Kundera Život je jinde 3. Robert Fulghum Poprask v sýrové uličce 4. Jonas Jonasson Zabiják Anders a jeho přátelé 5. Steve Sem-Sandberg Ravensbrück 6.
Milena Jesenská - Česká novinářka a spisovatelka
Arnošt Lustig - Český židovský spisovatel

Tato informační stránka o Steve Sem zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Steve Sem" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes