15
new stories - click to show

Arnošt Lustig Český židovský spisovatel

Related to

Hořkej svět Josefa Škvoreckého, svobodného muže v nesvobodném světě

14.August » Citarny.cz
Hořkej svět vyšel před 35 lety ve více než sedmdesátitisícovém nákladu v Odeonu a byl tudíž k nalezení v knihovnách rodičů, prarodičů a přátel. Svazek těchto povídek, podobně jako povídkové soubory Milana Kundery, Arnošta Lustiga, Ludvíka Aškenazyho…

Zemřela Hana Hnátová, sestra Arnošta Lustiga, která přežila holokaust

6.August » Deník.cz
V noci na sobotu zemřela v Praze sestra spisovatele Arnošta Lustiga Hana Hnátová, která stejně jako její o dva roky mladší bratr přežila holokaust. Bylo jí 98 let. ČTK o tom informovala její rodina.

V osmadevadesáti odešla Hana, statečná sestra Arnošta Lustiga

6.August » blog.idnes.cz
Stojím v Truhlářské ulici v centru Prahy před domem číslo 20. Tady žil po válce Arnošt Lustig se svou maminkou a straší sestrou Hanou. Zvoním ve třetím poschodí u dveří s vizitkou Hana Hnátová. Je jaro roku 2011...

Zemřela sestra Arnošta Lustiga: Hana Hnátová (†98) přežila hrůzy koncentračního tábora v Osvětimi

5.August » Blesk.cz
V noci na pátek zemřela v Praze sestra spisovatele Arnošta Lustiga Hana Hnátová, která stejně jako její o dva roky mladší bratr přežila holokaust. Bylo jí 98 let. ČTK o tom informovala její rodina.

Ve věku 98 let zemřela sestra Arnošta Lustiga Hana Hnátová

5.August » Český rozhlas
V noci na pátek zemřela v Praze sestra spisovatele Arnošta Lustiga Hana Hnátová, která stejně jako její o dva roky mladší bratr přežila holokaust. Bylo jí 98 let. Informovala o tom její rodina.

Zemřela Hana Hnátová, sestra Arnošta Lustiga, která přežila holokaust

5.August » Novinky.cz
V noci na pátek zemřela v Praze sestra spisovatele Arnošta Lustiga Hana Hnátová, která stejně jako její o dva roky mladší bratr přežila holokaust. Bylo jí 98 let.

Zemřela Hana Hnátová, sestra Arnošta Lustiga, která přežila holokaust

5.August » ČeskéNoviny.cz
Praha - V noci na dnešek zemřela v Praze sestra spisovatele Arnošta Lustiga Hana Hnátová, která stejně jako její o dva roky mladší bratr přežila holokaust. Bylo jí 98 let. ČTK o tom informovala...
Arnošt Lustig - Český židovský spisovatel

Tato informační stránka o Arnošt Lustig zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Arnošt Lustig" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes