15
new stories - click to show

Cena Senior

Related to

Česko hledá nejsenzačnější seniory, nominujte je do konce července

14.June » i60.cz
Projekt SenSen (Senzační senioři) vyhlašuje osmý ročník Ceny Senior roku pro výjimečné seniory a jejich kluby. Znáte skvělé lidi, kteří i ve vyšším věku dělají něco nezištně pro druhé? Nominujte je do 31. července.

Česko hledá nejsenzačnějšího seniora, nominujte je do konce července

10.June » i60.cz
Projekt SenSen (Senzační senioři) vyhlašuje osmý ročník Ceny Senior roku pro výjimečné seniory a jejich kluby. Znáte skvělé lidi, kteří i ve vyšším věku dělají něco nezištně pro druhé? Nominujte je do 31. července.

Česko hledá nejsenzačnějšího seniora

7.June » Helpnet.cz
Projekt SenSen (Senzační senioři) vyhlašuje osmý ročník Ceny Senior roku pro výjimečné seniory a jejich kluby, nominace přijímá do 31. července.

Ředitelka Nadace Charty 77 Jirků: Seniory strká jejich věk do kouta, přitom mají ještě co nabídnout

19.March » Pražský patriot
V čem se změnilo postavení seniorů? Jaké jsou možnosti jejich zapojení do moderního života? Jak se dá změnit přístup mladší generace ve vztahu k prarodičům? Na tyto a další otázky odpovídá ředitelka Nadace Charty 77 Božena Jirků. Rozhovor vznikl j...

"Pomoc bližnímu" z.s. Senior klub

23.December » Louny
Na posledním vánočním setkání 19. prosince byl v klubovně (bývalá restaurace Luna) lounskému spolku Pomoc bližnímu předán Diplom za nominaci na Cenu Senior roku 2019, která je součástí projektu SenSen (Senzační senioři) Nadace Charty 77.

Zápis říjen 2019

4.November » Praha 17
Zápis ze zasedání Redakční rady Řepské sedmnáctky č. 9/2019 21. 10. 2019 v 16.00 hodin ÚMČ Praha 17, Žalanského 291/12b Přítomni: J. Bösser, Mgr. R. Sálusová, Mgr. P. Gruber, Bc. M. Štěpař, Bc. M. Linhartová, Mgr. S. Malíková Omluveni: P. Maxa, Ji...

Cena Senior roku 2019 putovala do Zlína

19.October » ParlamentniListy.cz
V sedmém ročníku projektu SenSen Senior roku 2019 bodoval zlínský spolek Společenství vdov a vdovců. Umístil se na prvním místě v jedné ze tří kategorií a obdržel titul Nejlepší klub roku.

Cena Senior roku 2019 putovala do Zlína

19.October » Zlin.cz
ZLÍN - V sedmém ročníku projektu SenSen Senior roku 2019 bodoval zlínský spolek Společenství vdov a vdovců. Umístil se na prvním místě v jedné ze tří kategorií a obdržel titul Nejlepší klub roku, serveru Zlin.cz to řekl mluvčí magistrátu Tomáš Mel...

Cena Senior roku 2019 putovala do Zlína

18.October » Zlín
Zlín – V sedmém ročníku projektu SenSen Senior roku 2019 bodoval zlínský spolek Společenství vdov a vdovců.

Prodej permanentek pozastaven, fanouškům umožníme výměnu

30.July » SK Slavia Praha
Redakce - Prodej permanentek na sezonu 2019/2020 byl pozastaven, výměna voucherů za permanentky probíhá dle otevírací doby.

Tato informační stránka o Cena Senior zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Cena Senior" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2020 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes