15
new stories - click to show

Miloš Hynšt

Related to

Zemřel Hubert Krejčí

10.March » Divadelní noviny
(11. 11. 1944 Pardubice - březen 2022 Praha) Dramatik, režisér, herec, mim, překladatel a specialista na pohybové techniky asijského divadla a pantomimy.

Tím hlavním v divadle je herec, tvrdil dramaturg Miroslav Plešák. Poslechněte si vzpomínkové pásmo

19.November » ČRo Brno
Dne 13. října zemřel ve věku 78 let publicista, dramaturg, profesor a bývalý prorektor Janáčkovy akademie múzických umění v Brně Miroslav Plešák.

Zemřel Mojmír Heger

28.October » Divadelní noviny
(21. 9. 1928 Jahoslavice – 25. 10. 2021 Brno) Herec, dlouholetý člen Divadla bratří Mrštíků (dnes Městské divadlo Brno).

Zemřel profesor Divadelní fakulty JAMU Miroslav Pleąák

19.October » Divadlo.cz
Janáčkova akademie múzických umění s hlubokým zármutkem oznamuje, že dnes dopoledne 13. října 2021 náhle ve věku 78 let zesnul profesor, člen Akademického

Zemřel profesor Divadelní fakulty JAMU PhDr. Miroslav Plešák

13.October » EuroZprávy.cz
Janáčkova akademie múzických umění s hlubokým zármutkem oznamuje, že dnes dopoledne 13. října 2021 náhle ve věku 78 let zesnul profesor a člen Akademického senátu Divadelní fakulty a emeritní prorektor JAMU Miroslav Plešák.

Nic jiného než divadlo jsem neuměl, říkal o sobě režisér a pedagog Alois Hajda

11.May » Lidovky.cz
Ve věku 92 let zemřel Alois Hajda, divadelní režisér a pedagog, emeritní rektor Janáčkovy akademie múzických umění v Brně.

V hlavní roli Josef Karlík. Vyšla knížka vzpomínek na významného herce a pedagoga

5.January » Novinky.cz
Josef Karlík (1928-2009) byl jednou z nejvýraznějších hereckých osobností brněnské divadelní scény druhé půle 20. století. Kroměřížský rodák zakotvil v roce 1954 v Mahenově činohře tehdejšího Státního, nyní Národního divadla Brno. Domovské scéně zůs…

VIDEO: Komedie Les vstoupila na jeviště Slováckého divadla

24.March » Kultura Deník.cz
/FOTOGALERIE/ Klasickou ruskou komedii Les uvedlo v sobotu 23. března Slovácké divadlo. Alexandr Nikolajevič Ostrovskij ji napsal v roce 1871.

Na jeviště vstupuje klasická komedie Les

18.March » idobryden.cz
Klasickou ruskou komedii Les Alexandra Nikolajeviče Ostrovského uvede už tuto sobotu Slovácké divadlo. Režie se ujal Roman Groszmann.

Režisér Roman Groszmann: "Les se uvádí ve světě dodnes"

15.March » Slovácké divadlo
Už příští sobotu bude mít premiéru klasická ruská komedie Les Alexandra Nikolajeviče Ostrovského z roku 1871. V hlavní roli se můžete těšit na Moniku Horkou jako bohatou statkářku Gurmyžskou. Ve Slováckém divadle byl Ostrovskij inscenován celkem osm…
Jiří Pecha - Český herec
Jana Šulcová - Česká herečka

Tato informační stránka o Miloš Hynšt zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miloš Hynšt" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2023 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes