15
new stories - click to show

Miroslav Řepa

Related to

Miroslav Řepa ve Východočeské galerii v Pardubicích

15.January » Artalk.cz
Architekt Miroslav Řepa a jeho svět / kurátorka: Eliška Jedličková / Východočeská galerie / Pardubice / 5. 12. 2020 – 7. 3. 2021 Foto: Luděk Vojtěchovský Příspěvek Miroslav Řepa ve Východočeské galerii v Pardubicích pochází z Artalk.cz

Také krajská muzea a galerie se ve čtvrtek otevřela veřejnosti

3.December » prvnizpravy.cz
Výstavní plány čtyř muzeí Pardubického kraje a Východočeské galerie letos už dvakrát na delší čas přerušila epidemiologická opatření vlády. Od tohoto čtvrtka se výstavní síně, i když v omezeném režimu, opět otevřou.

Dům U Jonáše je po havárii opravený, zbývá restaurování fresek

25.November » Seznam Zprávy
Památkově chráněný Dům U Jonáše v Pardubicích je po třech letech od havárie vody téměř opravený. Zbývá na jaře restaurovat renesanční fresky. Škoda byla přes tři miliony korun, uvedlo hejtmanství v tiskové zprávě.

Za půl roku se začne opravovat budova pardubického nádraží

19.November » iRegiony Impuls
V polovině příštího roku začne v Pardubicích rekonstrukce památkově chráněné nádražní budovy. Investice vyjde Správu železnic (SŽ) na 618 milionů. Nyní začne projektování velké stavby. Zakázku na opravu vyhrálo konsorcium tvořené firmami Chládek a...

Architekt Miroslav Řepa a jeho svět

28.September » Informuji.cz
Výstavu, která představí celoživotní dílo pardubického rodáka... | Pardubice - (2020-11-19 00:00:00 - 2021-02-21 00:00:00)

Modernizaci nádraží požadavky památkářů prodraží, proti devastaci nezasáhli

18.April » iDNES.cz
Chystaná modernizace krásné funkcionalistické nádražní budovy z padesátých let v Pardubicích bude rekordně drahá. Správa železnic za navrácení lesku nádraží utratí v následujících letech 1,7 miliardy korun. Obnova Fantovy budovy Hlavního nádraží v...

Architekt Řepa oslavil devadesáté narozeniny

Významný pardubický architekt Miroslav Řepa oslavil devadesáté narozeniny. Jeho jméno je spjato třeba s československým pavilonem na Světové výstavě v Montrealu či budovou Městského divadla ve Zlíně. Jeho otec Karel Řepa projektoval řadu významnýc...

Jak se žije 91letému řidiči: V klidu, předvídat a kousek štěstí

23.February » AUTO.cz
Má recept na miliony kilometrů bez nehod za volantem všech možných vozidel od osobáků přes náklaďáky a autobusy až k autojeřábům. Za jejich volanty usedal celý život jako profesionální řidič dnes 91letý Miroslav Řepa z Brna.

Inferno začalo po poledni

24.August » Pardubický deník
Před 75 lety prožily Pardubice jeden z nejčernějších dnů ve své historii. Krátce po poledni 24. srpna shodili Američané na město 682 tun trhavých a tříštivých leteckých bomb. Při „krvavém“ čtvrtku zahynulo 213 lidí a 84 domů lehlo popelem.

Pardubice před 75 lety vzplály po náletu spojenců plameny

Celkem 43 mrtvých, z toho 11 dětí a mladistvých. Takový je smutný výčet po bombardování Pardubic v červenci 1944.

Tato informační stránka o Miroslav Řepa zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Miroslav Řepa" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes