Peter Scherhaufer

Related to

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 470)

10.August » Divadelní noviny
Od čtenáře -- Milý Bolku, přeji mnoho úspěšných scénářů, rolí, zdravé tělo a mysl nejméně do sta let! aneb Mudrování nad velmi pozdním odpolednem klauna Bolka Polívky.

Mudrování nad DSB 2019 (No. 5)

Od čtenáře -- Je-li festival, spát se nemá, říkával můj učitel Peter Scherhaufer. Dodnes má pravdu.... O tanečním spektáklu z Jihoafrické republiky Cion: A Requiem of Ravel's Boléro a Ouředníkově Europeaně souboru Cie rêvages z francouzského Lille.

Nejistá sezona v Brně. V divadlech se bojovalo s komisemi o každý kus

20.April » iDNES.cz
Před listopadem 1989 musely všechny hry v brněnských divadlech projít přes „schvalovačky“. Tehdejší komunističtí dohlížitelé se tak snažili činnost alternativních divadel kontrolovat a omezit. Další články k tématu: Někdo napsal, jak to doopravdy ...

Nejistá sezona v Brně. V divadlech se bojovalo s komisemi o každý kus

20.April » iRegiony Impuls
Před listopadem 1989 musely všechny hry v brněnských divadlech projít přes „schvalovačky“. Tehdejší komunističtí dohlížitelé se tak snažili činnost alternativních divadel kontrolovat a omezit.

Mudrování (nejen) nad divadlem (No. 422)

Od čtenáře -- Smál jsem se a směji se, kdykoliv si vzpomenu… aneb Mudrování nad Vinnetouem z Polárky.

Tato informační stránka o Peter Scherhaufer zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Peter Scherhaufer" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2019 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes