15
new stories - click to show

Jiří Pecha Český herec

Related to


Stories

Eda, Hubert a Hodan v hlavní roli. Oblíbení Krysáci se zabydleli ve Znojmě

27.December » Znojemský deník
/VIDEO/ Daleko na Moravě, uprostřed Valašského království, na malém smetišti nedaleko Vizovic žili dva krysáci, Hubert a Hodan, a sádrový trpaslík Ludvík. Kdo by neznal pohádkové postavy, které promlouvají hlasem Bolka Polívky a Jiřího Pechy. Vidět …

Čáry báby Cotkytle. Kdo přinese zlaté zuby děda Vševěda a získá princeznu?

25.December » ČRo Brno
Král Makovec Bohabojný by byl rád, aby jeho dceru Zlaténku nedostal za ženu chudý Honza, ale princ ze sousedního království.

Krysáci

9.November » Informuji.cz
Originální výstava je pozváním do pohádkového světa, v němž... | Znojmo - (2023-11-09 00:00:00 - 2023-12-31 00:00:00)

Na Miroslava Donutila nasadili ženu. „Tělesný styk přímo vyhledává,“ poznamenala StB

4.November » PrahaIN.cz
ARCHIVY STB: Brněnské Divadlo Husa na provázku vzniklo koncem sedmdesátých let. Od roku 1972 se stalo domovskou scénou například pro Jiřího Pechu, Boleslava Polívku, Karla Heřmánka nebo Miroslava Donutila.

O ševci Ondrovi a komtesce Julince

24.October » Radio Junior
Poslechněte si pohádku o tom, jak statečný mládenec vysvobodil tancechtivou komtesku nejen z pekla, ale i z jejích rozmarů.

Eda, Hubert a Hodan v hlavní roli. Oblíbení Krysáci pobaví děti ve Znojmě

16.October » Znojemský deník
/VIDEO/ Daleko na Moravě, uprostřed Valašského království, na malém smetišti nedaleko Vizovic žili dva krysáci, Hubert a Hodan, a sádrový trpaslík Ludvík. Kdo by neznal pohádkové postavy, které promlouvají hlasem Bolka Polívky a Jiřího Pechy. V list…

Krysáci - Pohádkový svět skrytý na moravské skládce

15.September » Kritiky.cz
Málokterý televizní seriál dokázal takovým způsobem přivést děti i dospělé do svého světa plného pohádkového kouzla a dobrodružství, jako to dokázali Cyril Podolský a Milan Šebesta se svým unikátním dílem nazvaným „Krysáci“. Tento český animovaný se…

Dvacet let v UNESCO. Slávu v Třebíči si tehdy užili i Donutil a Pecha

Zatímco lidé se před dvaceti lety veselili na třebíčské podzámecké nivě, kde se konaly oslavy zápisu Třebíče do Unesco, o několik desítek metrů dál a výš se konala oficiální část programu.

Miloš Pospíšil: Velký vandr. Záznam představení Divadla Husa na provázku

22.July » ČRo 3 Vltava
Rozhlasová verze představení Divadla Husa na provázku je řetězem epizod ze života moravského polárníka Jana Eskymo Welzla.

Legendární přestřelky. 9 zápasů v české lize, ve kterých padlo 9 či více gólů

24.June » SportRevue.cz
Největší kanonádu zažili v uplynulé sezoně Fortuna ligy fanoušci v Ďolíčku. V utkání Bohemians se Spartou padlo osm branek (2:6). Ligová historie však pamatuje ještě divočejší zápasy.

Krutá smrt herce Jiřího Pechy. Bojoval s rakovinou, rok před smrtí nevycházel z domu

2.March » Prima Ženy
Od smrti nezapomenutelného českého herce Jiřího Pechy právě uplynuly čtyři roky. Patřil mezi nejbližší kamarády Bolka Polívka. Miloval život a legraci a neuměl se šetřit. Poslední rok života se pro něj stal utrpením.

Tato informační stránka o Jiří Pecha zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Pecha" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes