15
new stories - click to show

Klára Šebestová

Related to

Dům kultury města Ostravy oslaví šedesátku, oslavy se ale odkládají

8.April » Seznam Zprávy
Dům kultury města Ostravy (DKMO) oslaví v dubnu šedesát let své existence. Chystané oslavy ale vedení kulturní instituce odkládá. Místo toho pracovníci kulturního domu hledají pamětníky, jejich vzpomínky a dobové fotografie.

Filmový festival Ostrava Kamera Oko nabídne jen část programu

24.September » Seznam Zprávy
Filmový festival Ostrava Kamera Oko nabídne o nadcházejícím víkendu pouze část plánovaného programu. Audiovizuální show, která se měla v pátek konat v galerii Plato, pořadatelé přesunuli na neurčito.

Divadlo loutek Ostrava uvede hru Fuj je to!

25.September » Týden.cz
Ostravské divadlo loutek uvede hru o pejskovi, který se nerad koupal. Inscenaci Fuj je to!, určenou pro děti od tří let, režijně připravila Michaela Homolová. Premiéra se na alternativní scéně divadla uskuteční 27. září.

Loutkářský festival promění Ostravu v Divoký západ

27.July » Týden.cz
Mezinárodní loutkářský festival Spectaculo Interesse, který se na přelomu září a října uskuteční v Ostravě, nabídne i putovní inscenaci Deadtown Divadla bratří Formanů. Výstaviště Černá louka se tak na několik dní pomyslně přemění v Divoký západ, ře…

Pimprléto bude zase v Divadle loutek Ostrava

9.July » Novinky.cz
Divadlo loutek Ostrava pro své diváky malé i velké chystá tradiční prázdninový program. Akce s názvem Pimprléto začíná ve čtvrtek průvodem a program pokračuje až do 11. srpna 2019. Nabídne koncerty pro celou rodinu, nedělní pohádky v amfiteátru DLO.

Divadlo loutek Ostrava uvede fantasy pohádku o ochraně přírody

14.February » Týden.cz
Divadlo loutek Ostrava připravuje hru o ochraně přírody. Dobrodružnou fantasy pohádku Plasťáci útočí režíruje Pavel Gejguš. Určena je dětem od sedmi let, premiéra se uskuteční 15. února na alternativní scéně. Sdělila to mluvčí divadla Klára Šebestov…

Do ostravského Divadla loutek zatéká. Až do února se všechna představení ruší

11.January » ČT24
Divadlo loutek Ostrava uzavřelo hlavní scénu, do které zatéká voda. Vinou havarijní situace vedení ruší minimálně až do konce února všechna představení. Podle mluvčí divadla Kláry Šebestové vstupenky mohou lidé buď vracet, nebo si vybrat jiný titul.
Jiří Pecha - Český herec
Martha Issová - Česká herečka
Hynek Čermák - Český herec
Petr Bezruč - Český básník

Tato informační stránka o Klára Šebestová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Klára Šebestová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes