15
new stories - click to show

Pavel Šimoníček

Related to

Zemětřesení ve volejbalové Dukle: italský kouč a hromadné odchody

26.April » iDNES.cz
Turbulentní sezonu zažil extraligový Volejbalový klub Dukla Liberec. Ženy mají za sebou nejlepší ročník v sedmileté historii, muži naopak po 22 letech nejhorší, když nezískali žádnou medaili. Oba týmy vstoupí do příští sezony s razantními změnami v …

Ve finálovém turnaji předvedl tým ohromnou sílu, radoval se liberecký šéf

14.February » iDNES.cz
o zisku mistrovského extraligového titulu v roce 2021 přidaly do sbírky další cennou trofej. Volejbalistky Dukly Liberec triumfovaly poprvé ve své krátké historii i v Českém poháru. Vítězný pohár nad hlavami a zlaté medaile si užily v pondělí večer …

Liberec bez evropských pohárů. Bereme to jako experiment, říká ředitel Dukly

14.October » Sport.cz
Specifická sezona čeká libereckou volejbalovou Duklu. Armádní klub se nepřihlásil do evropských soutěží a soustředí se tak jen na českou extraligu a pohár. „Bereme to jako experiment,“ vysvětluje ředitel Dukly Pavel Šimoníček absenci mužského i žens…

Liberecké volejbalové týmy vzdaly Evropu. Chtějí domácí trofeje

12.October » iDNES.cz
Volejbalové týmy Dukly Liberec se letos nepřihlásily do evropských pohárů. Armádní klub totiž touží po domácích trofejích a chce se soustředit jen na české soutěže – extraligu a pohár.

Šimoníček: Věřím, že na finále dosáhneme

9.September » Hobby.cz
Volejbalové týmy Dukly Liberec mužů i žen patří k české elitě a tuto pozici chtějí potvrdit i v nadcházející sezoně. Šéfem klubu je už více než čtvrtstoletí Pavel Šimoníček.

Volejbalová Dukla Liberec hlásí před novou sezonou řadu změn

10.June » iDNES.cz
Celkem třináct nových jmen se objeví v příští extraligové sezoně ve volejbalových týmech liberecké Dukly. Zatímco kádry se výrazně proměnily, trenéři zůstali: muže dál povede Martin Démar, u žen setrvává Libor Gálík.

Jak Démar vzkřísil Liberec. Velice příjemný pocit, raduje se z prvního místa

16.January » Sport.cz
K pondělním narozeninám dostal kouč volejbalového Liberce Martin Démar parádní dárek. Jeho hráči vyhráli na palubovce Odoleny Vody 3:1 a desátý triumf v řadě Duklu vynesl do čela extraligy před mistrovské Karlovarsko.

Pohár CEV: volejbalisté liberecké Dukly vyzvou lídra švýcarské ligy

7.November » iDNES.cz
Startuje evropská mise, volejbalisté liberecké Dukly vstupují do Poháru CEV. V úvodním utkání 1. kola nastoupí zítra v domácí hale proti klubu Chenois Ženeva, který je aktuálním lídrem švýcarské nejvyšší soutěže.

Volejbalové týmy liberecké Dukly lovily posily pro příští sezonu v zahraničí

19.May » iDNES.cz
Do nové sezony vstoupí celky mužů i žen volejbalové Dukly s velkou řadou změn. Odešlo hodně hráčů i hráček v čele s legendami klubu Kopáčkem, Leikepem a Dostálovou.

Liberecké volejbalisty má vzkřísit Démar. Vždycky jsem tu chtěl trénovat, říká

8.April » iDNES.cz
Volejbalisté liberecké Dukly mají za sebou mizernou sezonu, zpátky k očekávaným úspěchům v extralize i v domácím poháru je má v té další vrátit nový kouč Martin Démar, který naposledy vedl Příbram. Na řadu také přicházejí výrazné změny v kádru.

Ruský volejbalový tým nepřijede do ČR kvůli vízům. Skandál bude řešit CEV

Ruskému volejbalovému týmu Dynamo Moskva byla znemožněna účast v Lize mistryň, příčina je v tom, že členové týmu obdrželi méně víz, než bylo potřeba. Vzhledem k tomu, že ruskému klubu vznikly překážky v účasti v soutěži, bylo rozhodnuto, že se do ČR…

Skandál v Lize mistryň. Dynamo Moskva dostalo málo víz, do Liberce nedorazí

1.February » iDNES.cz
Volejbalistky Dukly Liberec měly ve středu 2. února odehrát ve své hale zápas 5. kola skupiny C Ligy mistryň proti Dynamu Moskva. Utkání se ale neuskuteční, protože ruský klub odmítl do Česka kvůli malému počtu udělených víz přiletět, a Evropská vol…

Tato informační stránka o Pavel Šimoníček zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Pavel Šimoníček" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2024 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes