15
new stories - click to show

Milan Šimůnek

Related to

Z banální nemoci byl nakonec u Milana průšvih, jeho stav se měnil každou minutou

16.October » Pražský patriot
Příběh nemoci Milana Šimůnka začal dle jeho slov úplně banálně. Před pár lety se necítil dobře, teplota mu vylezla na osmatřicet. Vydržel dva dny domácí léčby a pak vyrazil na pohotovost.

Fotbalový Bayern ruší nejmladší kategorie své akademie. Ať si děti déle hrají

22.July » Seznam Zprávy
Bayern Mnichov se rozhodl zrušit nejmladší mládežnické kategorie ve své akademii. Nově bude nejúspěšnější německý klub vychovávat hráče až od 11 let. Rozhodnutí má dětem pomoci se sportovně rozvíjet i v jiných oblastech.

Přístup hráčů je nejdůležitější, říká Milan Šimůnek

13.May » SK Slavia Praha
Redakce - Bývalý hráč Slavie Milan Šimůnek působí v akademii od roku 2016 jako hlavní skaut, na starost má příchody talentovaných hráčů.

Skrývání hráčů před skauty, boj s českou mentalitou a důraz na prospěch. Jak funguje akademie Slavie?

27.October » Seznam Zprávy
Moderní fotbal špičkové kvality, vyrovnané bitvy s nejlepšími evropskými týmy a suverénní jízda českou ligou. Pražská Slavia dělá českému fotbalu výtečnou reklamu a sešívaný dres by momentálně ráda oblékala drtivá většina tuzemských hráčů. V klubu s…

Nebývale vyrovnané Silvestrovské derby dopadlo lépe pro Spartu díky Lafatově penaltě

31.December » iFotbal.com
Červenobílým nepomohly ani čtyři branky Rudolfa Skácela. Letenští navázali na loňské vítězství 9:4 a ve 33. ročníku tradiční exhibice na konci roku si připsali teprve osmou výhru. V utkání veteránů nad 45 let se po hattricku slávisty Luboše Kozla zr…

Tato informační stránka o Milan Šimůnek zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Milan Šimůnek" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2022 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes