Jiří Skácelík

Vztahuje se k

Nejlepším florbalistou je Tomáš Kucharič

2.března » Znojemský týden
V šaldorfských Modrých sklepech byli slavnostně vyhlášeni nejlepší florbalisté a florbalistky uplynulého roku. V nejprestižnější kategorii mužů zvítězil Tomáš Kucharič, stříbrnou příčku obsadil Martin Šindelář, třetí byl Jiří Skácelík. Trenérem ro...

Česká Lípa hostí Znojmo, hraje se o klíčové body

7.února » i-noviny.cz
Rivalita mezi Českou Lípou a Znojmem se datuje již od roku 2012, kdy Severočeši kroutili svou první sezonu ve druhé nejvyšší soutěži. Od té doby se oba soupeři utkali ještě třináctkrát a mají ze vzájemných zápasů vyrovnanou bilanci. Páteční duel v...

Málem jsem za Husáka otevřel galerii ve Zlaté uličce v Praze, říká Jiří Skácelík

30.dubna » ČRo Olomouc
Mohli jste v ní vidět díla světoznámých výtvarníků i populárních osobností. A vlastně můžete dodnes. Olomoucká Galerie Skácelík slaví v těchto dnech 25. výročí založení a jak říká její zakladatel a majitel Jiří Skácelík, pořád ho to baví.

Galerista Skácelík: Na veletrh věnuji úplně jinou kabelku než kdy jindy

10.října » Olomoucký deník
Olomouc – Na stole jsou černé a červené odřezky hověziny a rádio hraje tak, aby při práci nerušilo. Vůně kůže ze které olomoucký galerista Jiří Skácelík vyrábí své kabelky, je patrná už při prvním nadechnutí.

Tato informační stránka o Jiří Skácelík zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jiří Skácelík" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes