Ben Skála

Vztahuje se k

V Hlinsku dokončili dlouhodobou rekonstrukci čističky

24.srpna » Naše voda
Společnost Vodovody a kanalizace Chrudim (VaK Chrudim) dokončila kompletní rekonstrukci technologické části čistírny odpadních vod v Hlinsku. Píše o tom Chrudimský […]

Česká televize loni vybrala na koncesionářských poplatcích 5,69 miliardy korun

30.března » Web4Trader
Česká televize loni poprvé od roku 2009 zvýšila výběr koncesionářských poplatků. Jejich objem vzrostl meziročně o 69 milionů na 5,69 miliardy korun.

Sokolovští těžaři hledají posily

15.března » iUHLI.cz
Po letech propouštění a řízeného útlumu přichází v Sokolovské uhelné období, kdy naopak shání nové zaměstnance. Pro tento region je to dobrá zpráva, neboť v rámci celého kraje je právě na Sokolovsku nejvíce nezaměstnaných. Podle čerstvých čísel ta...

Studio Brno: Bohoslužby Desert

20.února » Rádio Proglas
Aktuální díl cyklu Studio Brno se věnuje bohoslužbám, které se každý měsíc konají v brněnském klubu Desert. V čem jsou tato ekumenická setkání odlišná od bohoslužeb v kostele?

Medard čeká na déšť

20.září » iUHLI.cz
Velké sucho brzdí napouštění jezera Medard na Sokolovsku. Jedna z největších vodních ploch v Česku tu vzniká od roku 2010. Hotovo mělo být před třemi lety.

Sokolovské uhelné loni klesnul zisk

19.září » iUHLI.cz
Společnost Sokolovská uhelná (SUAS) dosáhla v roce 2015 zisku 383 milionů korun. Proti předchozímu roku to bylo o 250 milionů méně. Těžební firma se potýká s řadou negativních vlivů na trhu s palivy a energiemi.

Dřevo v architektonické tvorbě

14.září » Stavebnictvi3000.cz
Dřevo je jedním z nejstarších stavebních materiálů, který byl v oblastech bohatých na lesy dostupný i běžným lidem. Ze dřeva se stavěly příbytky, dřevem se opevňovala lidská sídla na obranu proti nepřátelům, ze dřeva se stavěly i sakrální stavby. ...

Rybářské slavnosti v Blatné budou 25. června

11.května » Naše voda
Blatenské Rybářské slavnosti už patří mezi specifika tohoto jihočeského města. Nejvýznamnější kulturní událost v roce letos proběhne opět v blízkosti vody, a to na nábřeží zámku Blatná, v sobotu 25. června od 10:00. Uvádí to rybářství Blatenská ryba.
Karel Schwarzenberg - Politik a předseda TOP 09
Miloš Zeman - Prezident ČR
TOP 09 - Pravicová politická strana

Tato informační stránka o Ben Skála zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Ben Skála" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes