15
new stories - click to show

Jan Skala

Related to

Kdo je vlastně Žito? Ostře kritizovaná pohádka vyvolala zájem o legendu

1.January » Expres.cz
Jestli je něco, co se na pohádce Kouzelník Žito vydařilo, pak to jsou emoce, které štědrovečerní vysílání České televize vyvolalo. Byť sledovaností pohádka naplnila očekávání, divácky naprosto propadla. Vadily herecké výkony, a to především předst...

Dům čp. 321 ve Švehlově ulici v Hradci Králové

31.December » Turistika.cz
Tento objekt byl dostavěn a zkolaudován v roce 1900 na původním pevnostním pozemku, který byl obcí prodán roku 1899 pražskému architektu Kollmanovi. Podle obecní kroniky byl vybudován pro Františku Kollmanovou, jež vedle toho vlastnila nemovitost čp…

Držím hubu a krok, tvrdí Petr Janda

7.November » Karlovarský deník
Česká legenda Olympic brzy oslaví šedesát let na scéně, ovšem na nějaký odpočinek nemyslí, ani když její frontman Petr Janda oslavil už osmasedmdesáté narozeniny.

Trnová opravila další část komunikace

22.October » Plzeňský deník
Dlouhá léta byl stav místních komunikací v Trnové takřka v katastrofálním stavu. K opravám se přistoupilo před několika lety.

Rodinný vůz za padesát tisíc korun? Nadějný kombík shnil, půjde do šrotu

22.October » Auto iDNES.cz
Už dlouho jsme neviděli mechanika, který by při prohlídce nevěděl, jestli se má dřív smát, nebo brečet – jako když zkoumal našeho adepta na rodinný vůz za padesát tisíc korun. Z ideálu se vyklubal propadák.

Kasejovice opraví radnici

8.October » Plzeňský deník
Více než dva miliony korun bude stát oprava radnice v Kasejovicích na jižním Plzeňsku, kterou tamní radní chystají na jaro příštího roku.

Němčina a francouzština. Jazyky na Vysočině učí rodilí mluvčí

30.September » Třebíčský deník
Celkem čtyři rodilí mluvčí budou v aktuálním školním roce na vysočinských středních školách vyučovat němčinu a francouzštinu.

Tři okresy v kraji už jsou na semaforu ministerstva zdravotnictví zelené

11.September » Plzeňský deník
Tři okresy Plzeňského kraje se v pátek zbarvily na tzv. semaforu ministerstva zdravotnictví, který na mapě republiky zobrazuje riziko nákazy onemocněním covid-19.

Zbůch opravuje ulice, trápí ho ale průtah

10.September » Plzeňský deník
Zbůch – Opravy místních ulic Topolová a U Trati, které právě finišují ve Zbůchu na severním Plzeňsku, rozběhly během letoška akci oprav dalších místních komunikací.

U školy v Chocenicích postavili nové hřiště

7.September » Plzeňský deník
Necelé čtyři miliony korun stála stavba nového hřiště, které první školní den slavnostně otevřeli v Chocenicích na jižním Plzeňsku.

Daleké cesty za vyšetřením skončí. Plasy mají lékařský dům

25.August » Plzeňský deník
Více než deset odborných ordinací, laboratoř, rentgen i lékárna, to bude nově, od začátku září, sloužit lidem na severním Plzeňsku.

Volební systém: neměňme, co funguje

15.August » Skleněný kostel
Dne 3. listopadu 1918 byl Mariánský sloup na Staroměstském náměstí v Praze stržen pouličním davem na podnět náměstka pražského starosty Jana Skály a aktivisty Franty Sauera; v roce 1995 začíná pracovat na zhotovení repliky mariánského sloupu akade...

Tato informační stránka o Jan Skala zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Jan Skala" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes