Renata Sklenářová

Vztahuje se k

Přivítali úspěšné reprezentanty

12.července » Orlický deník
Jablonné nad Orlicí - Centrum Jablonného ve středu ožilo nebývalou slávou. V podvečer totiž na náměstí dorazili Michal Novák a Filip Faltus, úspěšní jablonští reprezentanti v hokejbalu.

OBRAZEM: Vyprávěl o cestě na lehokole

22.února » Orlický deník
Choceň - Cesta na lehokole do Albánie, to bylo téma úterního cestovatelského večera v Chocni. Slova se ujal dobrodruh Zdeněk Švec.

V domě kultury zazní Bubu fóry

22.února » Orlický deník
Letohrad - V domě kultury se ve čtvrtek 22. února uskuteční talk show Zuzany Bubílkové Bubu fóry a příhody aneb Co kamery nevidí.

Na hokej do hospody ve čtyři ráno? Proč ne

22.února » Orlický deník
Ústí nad Orlicí - Ve čtyři ráno z hospody? Maximálně čtyřikrát do roka… Ale v tenhle čas do hospody? Maximálně jednou za čtyři roky!

Pojede se závod psích spřežení

21.února » Orlický deník
Červenovodské sedlo - Na sedle se pojedou závody psích spřežení - sprint o Pohár Lady Bright Magadan.

Lanškrounští tělesně postižení loni nezaháleli

21.února » Orlický deník
Lanškroun /Píšete nám/ - Pro naši místní organizaci Svazu tělesně postižených (MO STP) v Lanškrouně byl rok 2017 velice úspěšný. Mnoho jsme toho viděli a zažili.

Darovat krev přišlo šestašedesát lidí

21.února » Orlický deník
Ústí nad Orlicí - Minulý pátek byl v Orlickoústecké nemocnici ve znamení náborové akce „Kdo miluje, daruje krev“. Jak nemocnice informovala, z šestašedesáti příchozích přišlo pětadvacet prvodárců.

Boj těžkého autisty Tomáše. Matce došly síly a skončil v ústavu

15.září » OnaDnes.cz
Tomáš Sklenář trpí jednou z nejtěžších forem autismu. V záchvatech agrese ničí nábytek a bývá nebezpečný svému okolí. Svou maminku, která ho odmítala dát natrvalo do ústavu, málem zabil. Dva roky poté, co týdeník 5plus2 příběh jeho rodiny poprvé p...

Šmídl

20.března » Euro.cz
Renáta Sklenářová • HR manažerka Začátkem roku nastoupila do společnosti Šmídl do pozice HR manažerky Renáta Sklenářová, která má bohaté zkušenosti z obdobné pozice ve společnosti Student Agency. V oblasti personalistiky se Renáta Sklenářová pohyb...

Grand Prix Karviná 2016

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/en_GB/sdk.js#xfbml=1&version=v2.7"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(d...
Radim Jančura - Český podnikatel a manažer

Tato informační stránka o Renata Sklenářová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Renata Sklenářová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2018 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes