15
new stories - click to show

Tereza Bartošová

Related to

Opavská kulturní organizace bude nadělovat dárky

28.November » ParlamentniListy.cz
Opavská kulturní organizace (OKO) připravila na období adventu čtyři dárky, které bude postupně zveřejňovat na sociálních sítích. Z balíčku kulturních vystoupení si vybere každý.

Umělci usilují o Ceny Jantar

2.February » Region Opavsko
OPAVA – Pořadatelé Moravskoslezských kulturních Cen Jantar zveřejnili nominace za rok 2019 a Opavsko má hned tři želízka v ohni. Za činohru získala širší nominaci herečka Slezského divadla Tereza Bartošová (na snímku), v kategorii Interpret roku b...

Opavské divadlo uvede Dámskou šatnu od Arnošta Goldflama

6.November » Týden.cz
Opavské divadlo uvede inscenaci hry Dámská šatna od Arnošta Goldflama, v režii Romana Groszmanna. Výtvarníkem scény i kostýmů je Michal Hejmovský. Premiéra se uskuteční 10. listopadu.

Slezské divadlo v Opavě uvede inscenaci Naše městečko

11.September » Týden.cz
Slezské divadlo v Opavě uvede v neděli jako první premiéru divadelní sezony činoherní inscenaci Naše městečko amerického dramatika Thorntona Wildera. "Jde o poetickou hru o tom, co je pro nás samozřejmostí, a přitom to vůbec samozřejmé není," sděl...

Tato informační stránka o Tereza Bartošová zobrazuje poslední internetové články, ve kterých se výraz "Tereza Bartošová" vyskytuje. Výsledný seznam není redigován.
© 2000-2021 ANNECA s.r.o., Klíšská 977/77, 400 01 Ústí nad Labem, Email: info@pravednes.cz, Twitter: @pravednes